Agnieszka Radwańska bezlitośnie skrytykowana. Niektórzy mówią wprost, że jest stuknięta

0
960
Agnieszka Radwańska skrytykowana

Niewątpliwie to co spotkało byłą gwiazdę tenisa powoduje, że łzy cisną się do oczu. Agnieszka Radwańska została bezlitośnie skrytykowana, a tak naprawdę kobieta nie zrobiła nic złego. Dlaczego tak źle potraktowano Isię?

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki

Nasza najlepsza tenisistka w historii od zawsze była przedmiotem zainteresowania tabloidów. Nie zmieniło się to nawet kiedy kobieta przeszła na sportową emeryturę. Można nawet powiedzieć, że owo zainteresowanie osobą Agnieszki Radwańskiej zwiększyło się.

Z pewnością wpływ na to miał fakt, iż Isia niedawno urodziła swojego pierworodnego synka. Agnieszka Radwańska praktycznie nie rozstaje się z małym Kubusiem. Chłopiec jest także oczkiem w głowie swojego taty, czyli Dawida Celta.

Powróćmy jednak do tematu głównego. Wystarczyło, że była sportsmenka wyszła na spacer ze swoim synkiem, aby rozpętała się prawdziwa medialna burza. Pod zdjęciami, które ukazują z pozoru niewinną scenę pojawiła się spora liczba nieprzychylnych komentarzy. Prawdopodobnie Agnieszka Radwańska została skrytykowana praktycznie za wszystko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Stylowa @aradwanska z dzieckiem na spacerze. #dziecko #spacer #mamaidziecko #mamaisyn #rodzina #rodzice #agnieszkaradwanska

Post udostępniony przez FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Nie zostawili na niej suchej nitki

Trzeba przyznać, iż po przeczytaniu części komentarzy zrobiło nam się po prostu szkoda gwiazdy. Chociaż Agnieszka Radwańska nie zrobiła nic złego, to na jej głowę posypały się przysłowiowe gromy.

Po pierwsze, internauci mieli byłej sportsmence za złe, że zakryła swojego synka parawanikami. Prawdopodobnie Agnieszka Radwańska chciała w ten sposób ukryć Kubusia przed oczami wścibskich paparazzi.

po co te parawany ?! Dajcie tym dzieciom oddychać.

😮😮😮😮😮 Straszne to co widzę

I niby wielka gwiazda dobrze wie że na celowniku paparazzi a dziecku saune gotuje w wózku. Przykro się na to patrzy. Po to są parasolki do wózka.

No i ciekawe, czy ona też by chciala leżeć w głębokim lozku bez przewiewu.

Brakuje jeszcze koca na wózku.

Na tym jednak nie koniec krytycznych komentarzy. Użytkownicy popularnego portalu społecznościowego kpili ze stylizacji Radwańskiej.

A te kawałki szmatek na zielonych spodenkach to w sensie jest co przepraszam? Nowa moda?

Te kawałki materiału wyglądają jakby w liściach mokrych się tarzała i przykleiły się.

Niestety byli też tacy, którzy zaczęli podważać niewątpliwe sukcesy Agnieszki na korcie tenisowym.

Isia od dawna jest zdrowo pierdolnienta, każdy by był, jakby robiono z niego latami wielkiego sportowca, chociaż nigdy w życiu nic nie wygrał 🤣🤣🤣

Źródło: Instagram

  1. Monika Olejnik żartuje. Efektem kpiny i brak szacunku
  2. TVN ogłasza niemiłą niespodziankę dla widzów
  3. Edyta Herbuś przedmiotem żartów. Wszystko z powodu jednego gestu tancerki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here