Monika Olejnik żartuje. Efekt? Brak szacunku i kpiny z drugiego człowieka

0
1145
Monika Olejnik żartuje

Niewątpliwie Monika Olejnik nawołuje do szacunku dla drugiego człowieka. Tymczasem jej nieodpowiedzialne zachowanie powoduje, że ludzie zaczynają zajadle atakować swoich rodaków, którzy myślą inaczej niż oni. 

Monika Olejnik postąpiła nieodpowiedzialnie

O tym, że prowadząca „Kropkę nad i” niejednokrotnie zachowywała się kontrowersyjnie przekonywać nikogo nie trzeba. Monice Olejnik zarzucano brak bezstronności. Z pewnością cecha ta powinna charakteryzować dziennikarza. Przypomnijmy, iż w opinii części  obserwatorów gwiazda TVN zbyt często sprzyja opozycji.

Niewątpliwie dziennikarka TVN znowu wzbudziła kontrowersje. Tym razem chodzi o jej nieodpowiedzialne słowa. Niestety wywołały one falę niewybrednych komentarzy pod adresem kościoła.

Otóż na swoim Instagramie Monika Olejnik odniosła się do wypowiedzi Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który podczas jednej z niedzielnych mszy świętych wypowiedział się krytycznie na temat, jak to określił, „ideologi singłów”. Jak wyjaśnił dalej arcybiskup chodzi o taką koncepcję życia, w której człowiek jest całkowicie odizolowany od innych, żyje tylko swoim życiem i koncentruje się tylko na własnej osobie. Zdaniem duchownego nie możemy żyć tak, jakby obok nie było naszego bliźniego.

Ataki na Jarosława Kaczyńskiego i kościół

Wspomnianą wypowiedź Arcybiskupa Jędraszewskiego postanowiła skomentować Monika Olejnik. Kobieta zrobiła to, w swoim mniemaniu, w żartobliwy sposób nawiązując do „największego wielkomiejskiego singla” (przyp. red. Jarosława Kaczyńskiego).

Nie minęło sporo czasu, gdy okazało się, że te nieodpowiedzialne słowa Moniki Olejnik wywołały prawdziwą burzę. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których ludzie kipili sobie nie tylko z Jarosława Kaczyńskiego, ale i kościoła.

uważam, ze jest kryptogejem i małym tchórzem, a tezę potwierdza to ze chowa się za plecami innych polityków i nie bierze odpowiedzialności za swoje decyzje…

on jest w zwiazku z kotem wiec nie single haha

A cała rzesza singli w czarnych sukienkach? Nooo to jest prawdziwa ideologia😂

W zasadzie to każdy ksiądz katolicki to singiel. Czyżbyśmy więc mieli do czynienia z wielką singlowską ideologią w sutannach?? 😱

Na koniec zauważmy, że kolejny raz okazało się, że tzw. obrońcy wolności w rzeczywistości sami odbierają innym prawo do własnego zdania. Z pewnością ludzie ci domagają się szacunku, a sami kpią sobie z ważnych dla Polaków wartości.

Źródło: Instagram

  1. Maryla Rodowicz chce o tym zapomnieć. Szokujące fakty z przeszłości gwiazdy
  2. Wielbiciele serialu „Doktor Quinn” są w szoku. To niewiarygodne
  3. Hazal Subasi ze ślubną obrączką. O co chodzi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here