Beata Kozidrak na zakupach. Wszyscy komentują jedną rzecz

0
860
Beata Kozidrak na zakupach

Jedna z najpopulaniejszych polskich wokalistek, czyli Beata Kozidrak postanowiła wybrać się na zakupy. Szybko okazało się, że uwagę przykuła jedna rzecz. Posypały się liczne komentarze zaskoczonych fanów.

Beata Kozidrak w nienajlepszej formie

Przypomnijmy, iż popularna artysta niedawno pochowała swoją ukochaną mamę. Liderka „Bajmu” zadedykowała jej jeden z utworów, który wykonała na tegorocznym festiwalu w Opolu. Patrząc na ostatnie fotografie wydaje się, że Beata Kozidrak nadal przeżywa stratę mamy.

Piosenkarka wybrała się niedawno na zakupy. Prawdopodobnie z powodu żałoby miała na sobie ciemne T-shirt i szorty. Beata Kozidrak uzupełniła swoją stylizację ogromnymi przeciwsłonecznymi okularami i czarną torebką z ćwiekami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Pod zdjęciami wielbiciele gwiazdy zamieścili szereg komentarzy, w których można było dostrzec niepokój o stan Beaty. Widać, że pomimo upływu lat, Kozidrak nadal jest bardzo dobrze odbierana w naszym społeczeństwie.

Myślę że przeżywa rozstanie z mamą…

Mama jej zmarła. Widać,że nie jest w dobrej kondycji…

Jednakże poza słowami troski o samopoczucie liderki „Bajmu” pojawiło się spore zainteresowanie jednym szczegółem. Chodzi o oryginalne buty, które Beata Kozidrak założyła na wspomniany wypad na miasto.

Z pewnością większość użytkowników Instagrama była pod wrażeniem obuwia, które wybrała Beata Kozidrak. Bez dwóch zdań komplementów nie było końca. Niektórzy chcieli nawet wiedzieć, gdzie można takie dostać.

Zajebiste buty😍😍😍

Kozackie buty 🥰🥰

Chce takie buty😍❣️

bajeczne buty 😈😈😈😈

Bucisze pierwsza klasa 😍

Chociaż trzeba zauważyć, że były też nieliczne osoby, które kpiły sobie z takiego doboru butów przez ikonę polskiej piosenki. Beacie zarzucano głównie to, iż obuwie na szpilce nie najlepiej nadaje się na zakupy, czy spacer.

Dobre buty na spacer 😂

Szpanerka 🙂 co to sa za buty? 😁

A Wy co sądzicie na temat wysokich botków, które zaprezentowała Beata Kozidrak? Podobają się Wam? Kupilibyście sobie takie same? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach pod artykułem.

Źródło: Instagram

  1. Agnieszka Radwańska bezlitośnie skrytykowana. Niektórzy mówią wprost, że jest stuknięta
  2. TVN ogłasza niemiłą niespodziankę dla widzów
  3. Edyta Herbuś przedmiotem żartów. Wszystko z powodu jednego gestu tancerki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here