TVN ogłosiła niemiłą niespodziankę dla widzów. Stacja zmuszona do korekty ramówki

0
TVN niemiła niespodzianka

Z pewnością niezbyt miła wiadomość dla widzów TVN właśnie ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że stacja została zmuszona do poważnej korekty swojej jesiennej ramówki. Co to oznacza dla fanów telewizji z żółto-niebieskim logo?

Zmiany w stacji TVN są nieuniknione

Okazuje się, że nawet tak wielka stacja jak TVN musi czasem skapitulować i wprowadzić zmiany jakich wcześniej nie zamierzała nanosić. Tym razem chodzi o jesienną ramówkę TVN, która wg zapewnień miała roić się od hitów. Prawdopodobnie informacja ta nie ucieszy części widzów.

Zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja ogłosił, iż stacja odwołuje datę premiery jednego ze swoich nowych formatów. Jak wyjaśnia Czaja sytuacja jest spowodowana opóźnieniami w produkcji programu, które są związane z panującą pandemią.

Pewnie zastanawiacie się o jaki program chodzi. Zastępca Edwarda Miszczaka przyznał, że w tym wypadku mowa o audycji „Tacy sami”. Pierwotnie premiera formatu miała mieć miejsce 5 października. Co niepokoi nabardziej nie podano nowej daty debiutu programu na szklanym ekranie.

Niestety, program „Tacy sami” nie pojawi się na antenie w październiku, jak wcześniej planowaliśmy. Przygotowania do produkcji zaczęły się późno ze względu na pandemię, a w tym przypadku opóźnienia nie da się tak łatwo nadrobić. Odcinki będą gotowe do emisji w listopadzie, wkrótce poinformujemy o nowej porze emisji.

Dorota Szelągowska zajmie najlepszy czas antenowy

Warto wspomnieć, iż „Tacy sami” to polska wersja brytyjskiego „The Great Giveback”. W każdym odcinku programu TVN jesteśmy świadkami historii dwóch rodzin. Jedna z nich potrzebuje wsparcia, a druga chce jej pomóc.

Jak się okazuje to niejedyna zmiana ramówki TVN. Od 5 października hit stacji „Projekt Lady” będzie emitowany godzinę później, czyli o 22:30. W tym przypadku sprawa wiążę się z październikową premierą nowego programu Doroty Szelągowskiej „Totalne remonty Szelągowskiej”, który zajmie dotychczasową godzinę „Projektu Lady”.

Kończąc warto zauważyć, że to już kolejna zmiana planów TVN. Wcześniej program „Szpital” zastąpił „Fakty po południu”. Co sądzicie o takich ruchach stacji? Rozumiecie je, czy sądzicie, że telewizja nie powinna w tak niemiły sposób zaskakiwać swoich widzów?

Źródło: Wirtualne Media

  1. Maryla Rodowicz chce o tym zapomnieć. Szokujące fakty z przeszłości gwiazdy
  2. Wielbiciele serialu „Doktor Quinn” są w szoku. To niewiarygodne
  3. Monika Olejnik żartuje. Efektem kpiny i brak szacunku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here