Edyta Herbuś przedmiotem żartów. Wszystko z powodu jednego gestu tancerki

0
648
Edyta Herbuś przedmiotem żartów

Wydawaloby się, że to nic nadzwyczajnego. Dwoje zakochanych w sobie ludzi wybrało się do knajpki. Jedną z tych osób była Edyta Herbuś. Jednak to co potem wydarzyło się można określić słowem niecodzienne.

Edyta Herbuś uczy się na błędach

Sytuacja o której pisaliśmy powyżej miała miejsce kilka dni temu. Znana tancerka została „przyłapana” na mieście ze swoim partnerem, Piotrem Bukowieckim. Co ciekawe, mężczyzna był wcześniej związany z inną znaną Polką. Chodzi o pogodynkę TVN, Dorotę Gardias. Para doczekała się nawet córeczki.

Niewątpliwie Edyta Herbuś niechętnie mówi o swoim życiu uczuciowym. Prawdopodobnie wynika to z jej niezbyt dobrego doświadczenia. Przypomnijmy, iż wcześniej kobieta tworzyła związek z kolegą po fachu, Tomaszem Barańskim, a później ze znanym reżyserem Mariuszem Trelińskim. Wydaje sie, iż zwłaszcza relacje z tym ostatnim mężczyzną szczególnie interesowały media. Przypuszczalnie wpływ na to miała spora różnica wieku między Edytą a Mariuszem.

Wróćmy jednak do teraźniejszości. Aktualnie tancerka tworzy szczęśliwy związek z Piotrem Bukowieckim. Trzeba jednak przyznać, że jeden gest, który gwiazda „Klanu” wykonała podczas wspomnianego na początku spotkania wywołał zaciekawienie internautów. Niektórzy zaczęli nawet żartować sobie z Herbuś i jej partnera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Partner tancerki nie zachował się jak dżentelmen

Z pewnością owym gestem, który zdziwił użytkowników popularnego portalu społecznościowego było to, że Edyta Herbuś sama zapłaciła za zamówienie złożone w knajpce. Nie zrobił tego towarzyszący jej partner, pomimo że korzystał z jedzenia i picia tak jak jego ukochana.

Bez wątpienia sytuacja ta wywołała sporo komentarzy. Wiele osób krytycznie odniosło się do zachowania Piotra Bukowieckiego. Chociaż byli też tacy, którzy obrócili wszystko w żart.

Brzydki i do tego jeszcze Nie placi…

i jeszcze siedział na boso w restauracji 🤪

oby mu w boczki poszło 🤣😂😂🤣😂

Niewątpliwie oberwało się także Edycie Herbuś. Ludzie szydzili z tego co zrobiła. Zdaniem części zwykłych Polaków to zwykła sytuacja i tancerka nie zrobiła nic wyjątkowego.

No nieźle, wyszarpala 10 pln i od razu trzeba o niej pisać

No po prostu wspaniała 😂

Źródło: Instagram, Fakt

  1. Maryla Rodowicz chce o tym zapomnieć. Szokujące fakty z przeszłości gwiazdy
  2. Monika Olejnik żartuje. Efektem kpiny i brak szacunku
  3. TVN ogłasza niemiłą niespodziankę dla widzów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here