Kamil Stoch złożył kibicom propozycję. Takiego odzewu chyba sie nie spodziewał

0
636
Kamil Stoch

Nasz utytułowany skoczek narciarski złożył wielbicielom skoków narciarskich konkretną propozycję. Odzew chyba przerósł oczekiwania sportowca. Teraz Kamil Stoch nie będzie miał chwili wytchnienia.

Kamil Stoch ucieszył fanów

O tym, iż „Rakieta z Zębu” zawsze miała dobry kontakt z kibicami nikogo przekonywać nie trzeba. Świadczą o tym liczne transparenty z imieniem naszego skoczka, które za każdym razem pojawiają się w trakcie konkursów Pucharu Świata. Nie ważne gdzie odbywają się zawody, zawsze obecni sa na nich kibice, na których może liczyć Kamil Stoch.

Bez wątpienia Kamil Stoch jest wdzięczny kibicom. Sportowiec wielokrotnie podkreślał to w wywiadach. Zwłaszcza teraz, w tarkcie epidemii, dziękował wielbicielom skoków narciarskich za udział w konkursie Letniego Grand Prix w Wiśle. Sportowiec wyznał nawet, że kontakt z kibicami jest jedną z najważniejszych spraw w całej rywalizacji PŚ.

Niedawno Kamil Stoch wpadł na oryginalny i nieco zaskakujący pomysł. Otóż zaproponował kibicom, aby poprzez jego Instagram zadawli mu pytania dotyczące skoków narciarskich.

Jeśli macie dodatkowe pytania w tym temacie lub propozycje innych spraw z mojej dziedziny, które Was interesują, napiszcie w komentarzu 😊

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Skoczek wybrał randkę z żoną niż kontrolę antydopingową

Pierwszy temat na jaki wypowiedział się nasz mistrz dotyczył kontroli antydopingowej. Ku uciesze internautów Kamil podał nie tylko suche fakty, które znamy z mediów. Stoch odniósł się również do własnego doświadczenia. Trzeba przyznać, że przy okazji zdradził bardzo ciekawe historie ze swojego życia prywatnego. Jedna z nich związana jest z koniecznością dojechania z Krakowa do Zakopanego celem wykonania testów.

(…) kiedy byłem z żoną w Krakowie i właśnie wchodziliśmy na koncert…  Miałem dwie godziny żeby dojechać do Zakopanego, a wykonanie tego w piątkowy wieczór było mało prawdopodobne. Pewna byłaby perspektywa zmarnowanego koncertu i randki więc dobrowolnie wybrałem żółtą kartkę.

Szybko okazało się, że propozycja Kamila Stocha bardzo przypadła do gustu użytkownikom Instagrama. Posypały się kolejne propozycje tematów. Było ich sporo. Przypuszczalnie nasz mistrz nie spodziewał się aż takiego odzewu.

Źródło: Instagram

  1. Justyna Kowalczyk już po ślubie. Znamy szczegóły ceremonii
  2. Anna Głogowska pokazała córkę. Nastolatka jest bardzo podobna do ojca, Piotra Gąsowskiego
  3. „Korona królów”. Złe wieści dla widzów serialu TVP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here