Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska podpadła swoim fanom. Poszło o pieniądze

Gwiazda “Królowych życia” mocno podpadła swoim wielbicielom. Co takiego zrobiła Dagmara Kaźmierska, że naraziła się fanom? Chodzi o pieniądze, dość spore zdaniem internautów.

Dagmara Kaźmierska zachęca i obiecuje zniżki

Do tej pory gwiazda “Królowych życia” mogła liczyć na wsparcie swoich fanów. Mimo tego, że jej zachowanie i wygląd wielokrotnie były kontrowersyjne, ludzi stawali za nią przysłowiowym murem.

Tymczasem jeden z jej ostatnich postów nieco zdenerwował wielbicieli celebrytki. Pod wpisem pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy. Co takiego zrobiła Dagmara Kaźmierska?

Na fotografii widzimy celebrytkę ubraną w różowych dres. Jak dowiadujemy się z opisu pod zdjęciem kobieta zachęca internautów do jego zakupu. Mało tego, Dagmara Kaźmierska obiecuje 15% zniżki od sprzedawcy.

Nie każdy ma tyle pieniędzy co gwiazda “Królowych życia”

Co zatem wzburzyło fanów? Okazuje się, że ów różowy komplet, wyglądający na całkiem normalny dres, kosztuje prawie 400 złotych. Ludzie krytycznie odnieśli się do tej ceny. Wiele osób zauważyło, że nawet po uwzględnieniu 15% rabatu to i tak zbyt wygórowana cena.

Nie no 4 stówy za dres to lekka przesada…

400 zł za dress z Chin🤣🤣🤣 wole ADIDAS , NIKe i albo PLNY

Fajny dres, ale nie za 399zl…..

nawet – 15%…. Nie na moja kieszeń

Super kolor i dresik,ale ja nie kupuje takich drozyzn.Za dres moge dac gora 80 zl.

Dociekliwi internauci dotarli także do intrygującej informacji. Okazuje się, że dres, który ma na sobie Dagmara Kaźmierska można kupić w zwykłej hurtowni za 80 złotych!

 głupie kupią dres który w hurtowni kosztuje 80 zl

no właśnie też tak słyszałam że ten schit za bezcen można dostać

Jak widać, czasem nawet najbardziej lubiana postać polskiego show-biznesu może podpaść fanom. Podejrzewamy jednak, że Dagmara Kaźmierska nie miała świadomości, że większość jej wielbicieli to ludzie, dla których wydanie blisko 400 złotych na różowy komplet to zbyt dużo.

Źródło: Instagram

  1. Justyna Kowalczyk już po ślubie. Znamy szczegóły ceremonii
  2. Kamil Stoch złożył kibicom propozycję. Takiego odzewu chyba się nie spodziewał
  3. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.