Wasyl Wasyłyk z „Korony królów” zachwyca najnowszymi zdjęciami. Komplementom nie ma końca

0
7182
Wasyl Wasyłyk

Kolejny sezon „Korony królów” nieubłagalnie dobiega do końca. Tymczasem fanów serialu spotkała miła niespodzianka. Wasyl Wasyłyk, czyli serialowy król Władysław Jagiełło, opublikował swoje najnowsze zdjęcia. Niewątpliwie fotografie zrobiły w sieci ogromną furorę.

Czy Wasyl Wasyłyk zagra w kolejnej odsłonie „Korony królów”?

Przypomnijmy, iż 34-letni ukraiński aktor dołączył do obsady hitu TVP w jego 3. serii. Mężczyzna wcielający się w postać króla Jagiełły od razu zdobył sympatię widzów. Sam Wasyl Wasyłyk z dnia na dzień zaczął wzbudzać coraz większe zainteresowanie wśród fanów, a raczej fanek serialu.

Niewątpliwie o gwieździe „Korony królów” wiemy póki co niewiele. Zanim zaczął grać męża królowej Jadwigii, Wasyl Wasyłyk wystąpił w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”. Poza tym, jest członkiem zespołu Teatru Dramatycznego we Lwowie.

O życiu prywatnym aktora wiadomo jeszcze mniej. Wielbicielki były nieco rozczarowane faktem, iż Wasyl ma już żonę. Kobieta, podobnie jak on, jest aktorką. Serialowy Jagiełło uwielbia jeździć konno, a także trenuje boks.

Powróćmy jednak do wspomnianych na początku zdjęć. Wasyl Wasyłyk wstawił na Instagram z pozoru zwykłe fotografie, które wywołały falę komentarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@koronakrolowtvp #koronakrólów #vasylvasylyk #koronakrolow #ukrainianactor #thecrownofthekings #actor #onset #tvseries #movie #film

Post udostępniony przez Vasylko Vasylyk (@vasylkovasylyk)

Bez wątpienia użytkownicy portalu są zachwyceni fotografiami. Pod zdjęciami pojawiła się cała masa komplementów.

Przystojniak😘🔥👏👍Pozdrowionka Królu👑👑👑

Super zdjęcia ❤️ w kaszkiecie muszę się przyznać że podoba mi się 😍 ten styl

Masz piękne oczy 🤗 i jest coś w Tobie nie do opisania. Pozdrawiam 🤗

Najpiękniejszy uśmiech jaki widziałam 😍szczery, subtelny prawdziwy …. Bez Ciebie nie było by Korony Królów 😊 masz coś w sobie …

Jedna z wielbicielek hitu TVP zauważyła, że Wasyl Wasyłyk ma już bardzo długie włosy. Wiadomo iż to z powodu roli w „Koronie królów”.

Vasyl już ma dłuższe włosy niż ja 😂 Świetne zdjęcia! ❤

Na koniec warto wspomnieć, że serialowy Władysław Jagiełło jest lubiany do tego stopnia, iż wszyscy liczą, że w kolejnej serii nie zabraknie go na ekranie.

Mam nadzieję, że zobaczymy Pana @vasylkovasylyk w 4 sezonie „Korony Królów”.

Czekamy na nowe odcinki. Mam nadzieję, że zobaczymy cię jeszcze w czwartym sezonie😁

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here