Wasyl Wasyłyk z „Korony królów” zachwyca najnowszymi zdjęciami. Komplementom nie ma końca

0
Wasyl Wasyłyk

Kolejny sezon „Korony królów” nieubłagalnie dobiega do końca. Tymczasem fanów serialu spotkała miła niespodzianka. Wasyl Wasyłyk, czyli serialowy król Władysław Jagiełło, opublikował swoje najnowsze zdjęcia. Niewątpliwie fotografie zrobiły w sieci ogromną furorę.

Czy Wasyl Wasyłyk zagra w kolejnej odsłonie „Korony królów”?

Przypomnijmy, iż 34-letni ukraiński aktor dołączył do obsady hitu TVP w jego 3. serii. Mężczyzna wcielający się w postać króla Jagiełły od razu zdobył sympatię widzów. Sam Wasyl Wasyłyk z dnia na dzień zaczął wzbudzać coraz większe zainteresowanie wśród fanów, a raczej fanek serialu.

Niewątpliwie o gwieździe „Korony królów” wiemy póki co niewiele. Zanim zaczął grać męża królowej Jadwigii, Wasyl Wasyłyk wystąpił w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”. Poza tym, jest członkiem zespołu Teatru Dramatycznego we Lwowie.

O życiu prywatnym aktora wiadomo jeszcze mniej. Wielbicielki były nieco rozczarowane faktem, iż Wasyl ma już żonę. Kobieta, podobnie jak on, jest aktorką. Serialowy Jagiełło uwielbia jeździć konno, a także trenuje boks.

Powróćmy jednak do wspomnianych na początku zdjęć. Wasyl Wasyłyk wstawił na Instagram z pozoru zwykłe fotografie, które wywołały falę komentarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@koronakrolowtvp #koronakrólów #vasylvasylyk #koronakrolow #ukrainianactor #thecrownofthekings #actor #onset #tvseries #movie #film

Post udostępniony przez Vasylko Vasylyk (@vasylkovasylyk)

Bez wątpienia użytkownicy portalu są zachwyceni fotografiami. Pod zdjęciami pojawiła się cała masa komplementów.

Przystojniak😘🔥👏👍Pozdrowionka Królu👑👑👑

Super zdjęcia ❤️ w kaszkiecie muszę się przyznać że podoba mi się 😍 ten styl

Masz piękne oczy 🤗 i jest coś w Tobie nie do opisania. Pozdrawiam 🤗

Najpiękniejszy uśmiech jaki widziałam 😍szczery, subtelny prawdziwy …. Bez Ciebie nie było by Korony Królów 😊 masz coś w sobie …

Jedna z wielbicielek hitu TVP zauważyła, że Wasyl Wasyłyk ma już bardzo długie włosy. Wiadomo iż to z powodu roli w „Koronie królów”.

Vasyl już ma dłuższe włosy niż ja 😂 Świetne zdjęcia! ❤

Na koniec warto wspomnieć, że serialowy Władysław Jagiełło jest lubiany do tego stopnia, iż wszyscy liczą, że w kolejnej serii nie zabraknie go na ekranie.

Mam nadzieję, że zobaczymy Pana @vasylkovasylyk w 4 sezonie „Korony Królów”.

Czekamy na nowe odcinki. Mam nadzieję, że zobaczymy cię jeszcze w czwartym sezonie😁

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here