Świetna wiadomość dla fanów „Hotel Paradise”. Druga edycja pojawi się jeszcze w te wakacje. Znamy dokładną datę

0
511
Hotel Paradise

Ponadto 700 tysięcy osób obejrzało pierwszą edycję „Hotel Paradise”. Fani z niecierpliwością czekali na informację o oficjalnej dacie premiery drugiej edycji. Okazuje się, że nastąpi znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy.

Pierwsza polska edycja programu „Hotel Paradise” cieszyła się wielkim sukcesem. Przed telewizorami zbierało się tysiące osób dopingujących pary w grze o duże pieniądze. W każdym odcinku widzom towarzyszyły ogromne emocje, a uczestnicy programu swoim zachowaniem tylko dodawali pikanterii. Kłótnie, krzyki, szczerość, przyjaźń i miłość. Wszystko to przeplatało się niemal w każdym odcinku. Jednak ostatecznie do finału weszła tylko jedna para. Marietta i Chris patrząc sobie w oczy musieli zdecydować o ilości wygranej dla siebie lub podzielić się całością z partnerem.

Druga edycja „Hotel Paradise” – kiedy pierwszy odcinek?

Ostatecznie para zdecydowała wspólnie zgarnąć całą wygraną i podzielić się nią po równo. Nie było to zaskoczeniem, tym bardziej, że oboje wydawało się darzą się ogromnym uczuciem. Po zakończeniu programu „Hotel Paradise” losy wszystkich bohaterów są dalej śledzone w mediach społecznościowych. Oprócz tego wyemitowano 12 odcinków „Powrót z raju” w których uczestnicy spotkali się przed kamerkami w swoich domach i wspólnie przypominali sobie konkretne momenty z programu. Na wizji mieli okazję odnieść się do nich i przedyskutować zachowanie swoje i innych. Było ciekawe przedłużenie programu, które bardzo spodobało się fanom oczekującym kolejnej edycji.

Od momentu zakończenia pierwszej edycji „Hotel Paradise” spekulowano na temat pojawienia się kolejnej części. TVN szybko rozwiało wątpliwości potwierdzając tę informację. Większość z nas spodziewała się jednak, że ze względu na pandemię będzie ona sporo opóźniona. Internauci najczęściej przypuszczali połowę września. Okazuje się jednak, że program pojawi się na antenie trochę szybciej.

DZISIAJ GRZEJE:  Oliwia Bieniuk kusi zdjęciami z wakacji. Jest na czym zawiesić oko

Dziś stacja TVN oficjalnie poinformowała fanów, że reality-show powróci na antenę już 31 sierpnia. Ponadto, stacja zapewnia, że w tej edycji również pojawi się znany z poprzedniej Pan Lektor oraz niezastąpiona prowadząca Klaudia El Dursi. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć zarówno na antenie TVN7 jak i TVN. Jednak każdy kolejny będzie emitowany już tylko na TVN7.

Wy też nie możecie się doczekać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here