Instagram: Niania Frania powróci na antenę TVN?

0

Czy serial „Niania” stacji TVN powróci na ekrany? Fani pod wpływem chwili i ostatniego zdjęcia Agnieszki Dygant rozpoczęli spekulacje.

Na antenie TVN zachodzą ostatnio spore zmiany. Stacja zdecydowała się bowiem na reaktywację aż dwóch seriali przed lat. Mowa tu o produkcji „Usta Usta”, po prawie 10 latach. Podobnie, po tym samym czasie podjęto decyzję o wznowieniu tak lubianej przez widzów „BrzydUli”. Dlatego też wiele emocji wśród fanów wzbudziła ostatnio Agnieszka Dygant – gwiazda serialu „Niania” emitowanego w latach 2005-2009.

„Niania” wróci na ekrany?

Agnieszka Dygant udostępniła na dniach na swoim Instagramie bardzo niejednoznaczne wpisy. Otóż dodała ona dwa zdjęcia z Tomaszem Kotem, z dopiskiem: „Spotkania po latach bywają trudne nie wiadomo co powiedzieć ,człowiek się trochę jakby denerwuje czy coś?”. Na koniec oznaczając hasztag: #actorslife. Co więcej Fani natychmiast zaczęli wspominać w komentarzach postać niania Frani i pana Skalskiego. Nie jest niczym dziwnym, że aktorka wzbudziła sporo nadziei u swoich fanów. Innymi słowy, wcale nie jest wykluczone, że niecelowo. Przesłanek jest dosyć sporo.

„Szkoda że to tylko efekt bumerangu 😂 Czekałam na jakąś rozmowę w stylu Niani” 🤣 – pisała jedna z fanek.

„Pan Skalski jakoś schudł czy coś ? 😁😁❤” – żartowała inna.

„Super Was widzieć razem” – sumowała kolejna.

 

https://www.instagram.com/p/CC_pj95nTzb/?utm_source=ig_web_copy_link

DZISIAJ GRZEJE:
Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Niewiarygodna wpadka wokalisty Bayer Full została pokazana na żywo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here