Ślub od pierwszego wejrzenia. Jedna z uczestniczek przeżywa dramat. Na długo zniknęła z mediów społecznościowych

0
1236
Ślub od pierwszego wejrzenia

Uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” po dość długiej nieobecności nagrała krótkie nagranie na Instagramie. Wyjaśnia w nim fanom sytuację w której się znalazła. Internauci są przerażeni tym co ją spotkało i z całego serca trzymają kciuki, żeby wszystko wróciło do normy.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” dał samotnym osobom szansę na poznanie prawdziwej miłości. Jednak nawet Ci, którzy nie zdecydowali się pozostać w małżeństwie odczuli pozytywne skutki udziału w programie. Część osób zdecydowała się wykorzystać swoją chwilę sławy i zaczęła aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych. Ponadto, niektórzy nagrywają filmy lub występują w wywiadach. Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik stworzyli nawet własny kanał na YouTubie na którym systematycznie umieszczają filmy dotyczące ich życia i przemyśleń. W sobotę para nagrywała film wspólnie ze swoimi rodzicami, jednak nikt nie spodziewał się tragedii jaka miała wydarzyć się dzień później.

Agnieszka Łyczakowska z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” szczerze o nieobecności

W ostatnich dniach Agnieszka przestała udzielać się w mediach społecznościowych. Dotąd kobieta starała się dość systematycznie kontaktować z fanami dodając zdjęcia lub umieszczając choćby krótkie nagrania. Właśnie dlatego wielu osobom wydawało się to niepokojące, że przez kilka dni była cisza. Dziś już znamy prawdę, jednak nie jest to dobra wiadomość.

Uczestniczka „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyznała, że w ostatnią sobotę wyjechali do Łodzi na spotkanie ze swoimi rodzicami. Nic nie zapowiadało, że ten wyjazd przyniesie tak smutną nowinę. Agnieszka wyznała, że w niedziele jej tata trafił do szpitala i nie miała głowy do tego by umieszczać coś w mediach społecznościowych. Kobieta bardzo martwiła się o swojego ojca i nie wiedziała czy jego stan zdrowia się poprawi.

DZISIAJ GRZEJE:  Joanna Koroniewska nigdy nie pokazuje twarzy córki. Wcale nie chodzi o ochronę prywatności, powód jest bardziej skomplikowany

Okazuje się jednak, że dziś już jest o wiele lepiej. Mężczyzna powoli wraca do siebie, a Agnieszka ma nadzieję, że już niedługo będzie mógł wrócić do domu. Jednak mimo tego, że tata Agnieszki znajduje się w szpitalu ona zdecydowała, że opublikuje odcinek z jego udziałem. Jak sama przyznaje mężczyzna będzie zachwycony mogąc go obejrzeć w sieci. Tym bardziej, że śledzi wszystkie odcinki pary od samego początku. To on wraz z żoną zachęcał Agnieszkę do udziału w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” i bardzo cieszy się, że jego córka w końcu znalazła prawdziwą miłość.

Pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od osób, które życzą szybkiego powrotu do zdrowia panu Jurkowi. My również przyłączamy się do tych życzeń i liczymy na to, że ujrzymy go jeszcze w niejednym odcinku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here