Joanna Koroniewska nigdy nie pokazuje twarzy córki. Wcale nie chodzi o ochronę prywatności, powód jest bardziej skomplikowany

0
Joanna Koroniewska

Na profilu Joasi pojawiły się zdjęcia jej najmłodszej córeczki. Dziewczynka jak zawsze na zdjęciu ma odwróconą twarz, przez co nie można dokładnie jej zobaczyć. Większość z nas przywykła do tego, że Joanna Koroniewska nie chce pokazywać swoich dzieci w sieci. Okazuje się jednak, że kobieta ma zupełnie inne zdanie. Jednak boryka się z ogromnym problemem, który uniemożliwia jej pokazanie buźki dziecka.

Każdy z nas ma inne podejście do wychowywania dzieci. Nawet osoby rozpoznawalne – dziennikarze, aktorzy czy piosenkarze uczą swoje dzieci niekiedy zupełnie innego zachowania. Taka sama sytuacja jest z ochroną prywatności. Niektórzy rodzice bez problemów dzielą się z fanami uroczymi zdjęciami swoich pociech, jednak inny starają się ukryć ich wygląd przed ogółem. Do tej pory większość z nas była przekonana, że Joanna Koroniewska nie pokazuje swojej córki ze względu na to, że chce chronić jej prywatność. Dziś jednak przyznała, że prawda jest zupełnie inna.

Joanna Koroniewska prosi o wsparcie. Chodzi o jej dziecko

Okazuje się, że Joasia nie pokazuje twarzy swojego dziecka z zupełnie innego powodu. W pierwszej chwili może wydawać się on błahy, jednak dla Koroniewskiej to spory problem. Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się kilka zdjęć Heleny na których oczywiście nie widać twarzy. Joanna Koroniewska tuż pod nimi przyznała, że z wakacji przywiezie bardzo dużo zdjęć córki, która stoi tyłem. Jednak tym razem zdecydowała się pośpieszyć z wyjaśnieniami.

Wbrew pozorom powodem takiej sytuacji nie jest ochrona prywatności dziecka. Joanna podkreśla, że bardzo chciałaby się podzielić ładnym ujęciem córki, jednak dziecko tego nie chce. Helenka jest dzieckiem żywiołowym i ciekawym świata, pragnie biegać i dotykać, a nie stać przed aparatem. Joanna Koroniewska śmieje się, że Helena wydała się za swoim tatom i po prostu nie lubi pozować.

DZISIAJ GRZEJE:
Chcesz schudnąć, ale boisz się rezygnować z przyjemności? Ewa Chodakowska obala najpopularniejsze mity

Właśnie dlatego aktorka zdecydowała się poprosić fanów o pomoc, ponieważ w tej sytuacji nie może nawet dobrze zrobić pamiątkowych zdjęć. Sama próbowała już kilku sposobów na zwrócenie uwagi dziecka, niestety bezskutecznie.

https://www.instagram.com/p/CDOmNeMAH6T/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here