Roksana Węgiel przekazała świetną wiadomość. Uwagę fanów przykuł jej wygląd

0
Roksana Węgiel zdała egzamin Cambridge

Roxie nie przestaje zachwycać. Roksana Węgiel po triumfie w Eurowizji Junior szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. W czasach pandemii, a także teraz, nie ma praktycznie dnia, by Roksana nie otrzymywała pytań o premierę swojego najnowszego singla. Teraz jednak przekazała fanom inną, ale równie znakomitą wiadomość. Sukces Roxie został jednak nieco przyćmiony przez jej… oszałamiający wygląd.

Roksana Węgiel przykuła wzrok fanów swoim wyglądem

Młoda wokalistka podzieliła się z fanami świetną informacją na swoim Instagramie. Od razu, w komentarzach popłynęły gratulacje, a także… zachwyty nad zdjęciem, którym okrasiła swój post w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że po wielu trudach Roksana Węgiel zdała egzamin Cambridge. Czym on jest? To egzamin, pozwalający ocenić poziom znajomości języka, a co za tym idzie, uzyskać międzynarodowy certyfikat językowy.

„Było to kolejne świetne doświadczenie, pracowałam z super osobami, chciałam podziękować całej ekipie Cambridge za zaangażowanie (…) Dziękuje za wszystkie trzymane kciuki!” – napisała Roksana Węgiel.

Fani docenili kolejny sukces Roxie, ale też zwrócili uwagę na jej wygląd. Zresztą zobaczcie sami, Węgiel wygląda oszałamiająco.

 

Nie ma się zatem co dziwić, że pod postem lawinowo posypały się ciepłe komentarze. „Prześliczna”, „Piękna”, „ommggg cudna”, „Cudowna” – to tylko jedne, z naprawdę wielu komplementów, które popłynęły pod adresem Roksany Węgiel.

DZISIAJ GRZEJE:
Gessler zmieszana z błotem. Wszystko przez jedno zdjęcie

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here