Anna Mucha podpadła fanom. Zdjęcie przy urnie wywołało liczne kontrowersje

0
Anna Mucha podpadła fanom

Anna Mucha, jak większość polskich celebrytek, czy celebrytów zachęca dziś do skorzystania z przywileju obywatelskiego i pójścia zagłosować w wyborach prezydenckich. Pewnie nie dziwi Was, że na swoim Instagramie zamieściła ujęcie z momentu, w którym wrzuca do urny kartę wyborczą. Jednak nie takiej reakcji fanów się spodziewała. Mucha została ostro skrytykowana zwłaszcza za jedną rzecz.

Anna Mucha ostro skrytykowana

Mucha to celebrytka, która nie znika z nagłówków gazet. Tym razem jednak wywołała olbrzymie poruszenie na Instagramie. Wszystko przez zdjęcie przy urnie, które wrzuciła na swoje social media. 

Jak mówią przezorny zawsze ubezpieczony, jednak tym razem Anna Mucha, zdaniem fanów przesadziła. Gwiazda znana między innymi z „M jak miłość” zakryła twarz i nos nie tylko maseczką, ale i… przyłbicą. Czy podwójne zabezpieczenie ma sens? Z medycznego punktu widzenia pewnie tak, ale fani wszystko potraktowali w formie żartu, a karuzela śmiechu z Anny Muchy nie chce się zatrzymać.

„A płaszcz ochronny? Miliony wirusów już na pewno czyhają”, „A gdzie fartuch ochronny ?”, „Jeszcze kombinezonu z wigofilu brakuje”, „Super. Ale po co ta maskarada???”, „Może klosz Aniu sobie załóż na głowę” – to tylko jedne, z naprawdę wielu komentarzy, w których fani żartują sobie z Anny Muchy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

święto demokracji! Ja już 💪🏼 świętujemy ! Cudowna atmosfera ❤️ #wybory2020 #kazdyglossieliczy A u Was jak?

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Co o tym wszystkim myślicie? Czy Anna Mucha stosując zarówno maseczkę, jak i przyłbicę chciała się zabezpieczyć, czy rzeczywiście tak, jak sugerują fani, chodziło jedynie o wywołanie rozgłosu wokół własnej osoby?

DZISIAJ GRZEJE:
Marcelina Zawadzka pochwaliła się jak mieszka. Zobacz mieszkanie gwiazdy "PnŚ"

źródło: Instagram 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here