Oliwia Bieniuk niczym Anna Przybylska. Łza się w oku kręci [GALERIA]

0
75968
Oliwia Bieniuk niczym mama, Ania Przybylska

Oliwia Bieniuk coraz odważniej wdziera się do świata show-biznesu. Spore grono jej fanów nie ma najmniejszych wątpliwości, że Oliwia obierze tą samą drogę, co jej zmarła mama, Anna Przybylska. Tym samym zaskarbi sobie sympatię milionów Polaków. Już teraz zresztą jest niezwykle popularna.

Oliwia Bieniuk wygląda jak Anna Przybylska!

Zainteresowanie widzów wzbudzają pojawiające się na Instagramie zdjęcia. Na części z nich Oliwia Bieniuk wygląda dosłownie, jak jej zmarła mama. Gdyby nie podpis pod zdjęciem, rzeczywiście można by było pomyśleć, że to ujęcia Anny Przybylskiej z przeszłości. Nieżyjąca już modelka i aktorka wciąż znajduje się w sercach wielu Polaków. Stąd też, niejednemu obserwatorowi Oliwii może zakręcić się łza w oku.

[ngg src=”galleries” ids=”34″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Oliwia Bieniuk już jakiś czas temu trafiła na pierwsze strony plotkarskich portali. Wszystko za sprawą zdjęć, na których odważnie eksponowała swoją figurę. Nastolatka zdaniem wielu fanów do złudzenia przypomina zmarłą mamę Annę Przybylską. Wszyscy wspominają o tych samych oczach, ustach, czy równie pięknym uśmiechu.

DZISIAJ GRZEJE:  "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

Przypomnijmy, że Anna Przybylska nie żyje już blisko 6 lat. Zmarła po ciężkiej chorobie. Dała się pokochać wielu Polakom między innymi za przepiękne role w filmach, czy serialach. Była także modelką, a swego czasu znalazła się nawet na rozkładówce czasopisma na mężczyzn. Na razie ciężko stwierdzić, czy Oliwia Bieniuk podąży drogą mamy. Choć wielu wróży jej rzeczywiście dużą karierę. Po zdjęciach zauważają, że córka Anny i Jarosława Bieniuka jest równie wrażliwa jak mama. Zresztą Oliwia w wielu wywiadach podkreślała olbrzymie przywiązanie do swojej mamy. 

DZISIAJ GRZEJE:  Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here