Jarosław Kaczyński rozpętał burzę. To będzie nieprzespana noc dla opozycji

0
8321
Jarosław Kaczyński i łowy PiS

Dzisiejsza wypowiedź Prezesa Prawa i Sprawiedliwości obiegła już niemal cały Internet. Jarosław Kaczyński, zdaniem części komentatorów użył mocno tajemniczych słów. Jednak Ci, którzy potrafią czytać pomiędzy wierszami, mogą się domyśleć o co chodzi. 

Jarosław Kaczyński rozpętał burzę

Nie ulega wątpliwości, że w Internecie Jarosław Kaczyński rozpętał niemałą burzę. Twitter wręcz gotuje się od komentarzy po wypowiedzi Prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jego nazwisko szybko znalazło się w trendach dnia.

Co takiego powiedział Kaczyński? Z jednej stroni nic nieoczywistego, a z drugiej, wielu właśnie w prostych słowach doszukuje się ukrytego dna, o którym na razie Prezes PiS nic więcej powiedzieć nie może. Czy zatem Kaczyński rzeczywiście puścił oko do swoich wyborców? Świadczące o tym, że już wkrótce rząd PiS pokona kolejne przeszkody w sprawowaniu władzy. Przeszkody w postaci Senatu RP? Takie wrażenie odniosła część Internautów, która ustosunkowała się na Twitterze do słów Kaczyńskiego.

„Nie chodzimy na łowy, ale jeśli ktoś się do nas uśmiecha, my też się do niego uśmiechamy” – powiedział dziś Jarosław Kaczyński zapytany o to, czy Prawo i Sprawiedliwość podbierze posłów i senatorów z innych ugrupowań.

DZISIAJ GRZEJE:  Wraca sprawa Pawła Adamowicza. Szokujące uzasadnienie Sądu

Słowa są nieco tajemnicze i z pewnością oznaczają, że jakieś ruchy zostały już w tym kierunku poczynione. Pytanie tylko, czy Zjednoczona Prawica zwiększy swoją siłę w Sejmie, dzięki nowym posłom? Czy jednak szykuje się prawdziwa rewolucja w Senacie RP, który na chwilę obecną jest w rękach Koalicji Obywatelskiej?

Tego nie wiadomo. Po słowach Kaczyńskiego ruszyła jednak lawina domysłów, a poniżej prezentujemy część najciekawszych opinii.

Opinie z Twittera nt. słów Jarosława Kaczyńskiego

DZISIAJ GRZEJE:  Sikorski niespodziewanie zaatakował Trzaskowskiego. Na opozycji zaczyna wrzeć

źródło: Radiowa Jedynka, PAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here