Jak mieszka Katarzyna Cichopek

“M jak miłość”: Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska z “M jak miłość” podzieliła się z fanami niesamowitymi widokami ze swojego luksusowego apartamentu. Trzeba przyznać, że patrząc na to, jak na co dzień mieszka Cichopek jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem. Niemniej jednak nie ulega żadnej wątpliwości, że popularna i niezwykle sympatyczna gwiazda przez lata swojej kariery na szklanym ekranie może pozwolić sobie na takie luksusy.

Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka

Zdjęcia dostrzegamy na Instagramie Cichopek. Nie pojawiły się jednak one wszystkie od razu, a konsekwentnie. Katarzyna Cichopek bardzo dba o swoich fanów w mediach społecznościowych, regularnie aktualizując swój profil. Dlatego też, wycięliśmy najbardziej łakome kąski fotograficzne, ukazujące, jak mieszka serialowa Kinga z “M jak miłość”.

[ngg src=”galleries” ids=”22″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Katarzyna Cichopek na wielkie wody kariery wypłynęła w 2000 roku, kiedy to na antenie TVP zadebiutował serial obyczajowy “M jak miłość”. Od jego początku Cichopek wciela się w postać Kingi. Rola w serialu to był, a także wciąż jest tylko przystanek w czasie jej wielkiej kariery.

[irp posts=”3006″ name=”Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem”]

Kasia to obecnie prawdziwy demon show-biznesu. W TVP prowadziła wiele ważnych imprez, jak chociażby TOPtrendy, czy Sylwestrową Moc Przebojów. To jednak nie wszystko, bowiem Katarzyna Cichopek była także gospodynią wielu programów rozrywkowych. Jej sława dała się poznać nie tylko u publicznego nadawcy telewizyjnego. Wraz ze swoim obecnym mężem, Marcinem Hakielem wygrała Taniec z Gwiazdami (II edycja) na antenie TVN. Cichopek jest także twarzą reklamową wielu kampanii reklamowych. To wciąż jednak nie wszystko. Gwiazda wydała nawet cztery książki. Jak widać, zakres jej talentu i możliwości jest naprawdę bardzo szeroki. Ponadto wszystko idzie w parze z olbrzymią sympatią, jaką darzą ją miliony telewidzów. 

źródło: Instagram


9 komentarzy
Ola

12/07/2020 @ 08:28

Reply

Ot zwykłe mieszkanie w bloku.

mata

12/07/2020 @ 12:01

Reply

I na każdym reklama jakiegoś produktu ‍♀️mieszkanie jak mieskanie ładne każdy pod swój gust urzadza‍♀️

Hydraulik

12/07/2020 @ 15:56

Reply

Wziąłbym ją na tym kuchennym blacie….

Krystyna

12/07/2020 @ 17:03

Reply

No właśnie, nic specjalnego mam taką samą kuchnię, zdjęcia są w ogóle moim zdaniem stylizowane, bo kto w kuchni ma wielkiego kwiata w doniczce przy meblach w kuchni (tzw.kominie), gdzie jest kuchenka i masę szuflad przy podłodze?W ogóle to jest dla mnie próżne takie pokazywanie jak się mieszka lub obnoszenie się z różnymi rzeczami, jakby to było nie wiadomo co….i jakby ci wszyscy aktorzy i celebryci tak zwany byli nie wiadomo kim.. Żałosne to jest.

Agnieszka

13/07/2020 @ 11:13

Reply

A dlaczego dziwią Cię szuflady przy podłodze? Mam tak samo i jest ok

Mm

12/07/2020 @ 20:13

Reply

Właśnie wcale nie fajne, tu wiklina, i szklany tandetny stolik obok, nie pasuje tam nic do siebie. A ta umywalka to porażka

Patryk

12/07/2020 @ 21:55

Reply

Ładne, schludne, ale żeby zachwyciło to jakoś nie. Przepraszam bardzo, ale w wielu domach i mieszkaniach można znaleźć podobny styl. Ważne aby rodzina się dobrze czuła. Ot co…..

Gosia

12/07/2020 @ 22:20

Reply

Super ….

Mam

13/07/2020 @ 18:50

Reply

Ścięgna stóp pewnie naciągnięte, a mieszkanie bardzo nijakie.

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.