Martyna Wojciechowska propaguje otyłość? Internauci są wkurzeni, poszło o zdjęcie w stroju kąpielowym

Martyna Wojciechowska bardzo często stara się poruszać tematy, które przeważnie są zamiatane pod dywan. Jednak nikt nie spodziewał się, że pod zdjęciem kobiety w stroju kąpielowym wybuchnie tak ostra wymiana zdań. Wiele osób uważa, że zachowanie Martyny jest nie na miejscu.

Prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” od zawsze ukazywała jak wiele empatii i zrozumienia dla innych ma w sobie. Tym razem Martyna Wojciechowska pragnęła podkreślić problem z jakim spotykają się kobiety w różnych zakątkach świata. Jednak nie spodziewała się, że wpis będzie miał tak negatywny odzew. Wiele osób nie potrafi zrozumieć jej postawy, która może bardzo źle wpływać na zdrowie, a nawet życie ludzi. Jedna z internautek przyznała, że właśnie z tego powodu zmarł jej ojciec.

Martyna Wojciechowska posunęła się za daleko?

Na profilu kobiety pojawił się kolejny wpis, który miał rozszerzyć światopogląd internautów. Martyna chciała zwrócić uwagę internautów na problem akceptacji swojego ciała. Jako przykład podała modelkę plus size Ashley Graham, która zdaniem Martyny „od lat łamie stereotypy dotyczące kobiecego wyglądu”. Jest ona najsłynniejszą modelką plus size, która jest dumna ze swojego ciała i nie boi się pokazywać go publicznie. Ponadto Martyna Wojciechowska, że kobieta ma twarz anioła i ciało bogini, niezależnie od kilogramów. Zgodnie z informacją podaną przez Martynę Ashley kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko, przez co jej ciało bardzo się zmieniło. Na nogach oraz brzuchu pojawiły się rozstępy, a skóra stała się mniej jędrna. Jednak mimo to modelka nie ukrywa swojego ciała.

Pod koniec wpisu Martyna Wojciechowska przyznała, że wiele kobiet wstydzi się swojego ciała, a szczególnie pojawiających się rozstępów. Sama przyznała, że również przeżywała w związku z tym ciężki czas. Jednak zdaniem Martyny najważniejsze jest to aby akceptować swoje ciało i nie wstydzić się go. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mają takie zdanie.

DZISIAJ GRZEJE:  Dramatyczna sytuacja w McDonalds. Klienci nie spodziewali się zagrożenia

W komentarzach wybuchła prawdziwa afera, wiele osób zaczęło się kłócić o to czy pokazywanie kobiet plus size, a tym samym propagowanie otyłości jest dobrym rozwiązaniem. Wiele kobiet przyznało, że otyłość jest chorobą, która prowadzi do wielu komplikacji. Ponadto, niektórzy podkreślili, że większość przypadków wynika z nieprawidłowego stylu życia i lenistwa. Jedna z kobiet komentujących wpis, który dodała Martyna Wojciechowska wyznała, że właśnie przez otyłość zmarł jej tata, który prawdopodobnie gdyby zadbał o siebie w odpowiednim czasie dziś cieszyłby się życiem.

https://www.instagram.com/p/CDa2Jn4ANiM/

Czy Martyna Wojciechowska tym razem przesadziła, a nadwaga i otyłość nie powinny być propagowane? A może właśnie powinniśmy zaakceptować swoje ciało takim jakim jest, ponieważ nie każdy może je zmienić? Czekamy na Wasze opinie.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here