Jak mieszka Marcelina Zawadzka?

Marcelina Zawadzka pochwaliła się jak mieszka. Zobacz mieszkanie gwiazdy “PnŚ”

Mało kto pamięta, że Marcelina Zawadzka pochodzi z Malborka. Gwiazda na stałe osiadła w Warszawie, gdzie systematycznie buduje swoją rozpoznawalność. Z pewnością można zaliczyć ją do grona najbardziej sympatycznych prezenterek Telewizji Polskiej. Zawadzka cieszy oko nie tylko na telewizyjnej antenie TVP, ale i również w mediach społecznościowych, gdzie pochwaliła się tym, jak mieszka. Zresztą, zobaczcie sami, jakie przyjemne gniazdko urządziła sobie była Miss Polonia z 2011 roku.

Marcelina Zawadzka pochwaliła się mieszkaniem

Na Instagramie, a także na Facebooku Marceliny Zawadzkiej możemy zobaczyć, jak aktualnie mieszka. Trzeba przyznać, że gwiazda Telewizji Polskiej urządziła sobie całkiem przytulne gniazdko, a w oczy rzucają się też nieco bardziej luksusowe zakamarki.

[ngg src=”galleries” ids=”24″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”] 

Marcelina Zawadzka już od najmłodszych lat podbijała konkursy piękności. W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Malborka, a osiem lat później sięgnęła po koronę Miss Polonia. Rok później, jako jedyna Polka od dawien dawna, zakwalifikowała się do finałowej szesnastki Miss Universe. To wszystko, z pewnością otworzyło jej drzwi do prawdziwej kariery. Obecnie na antenie TVP cieszy oczy milionów telewidzów w porannym programie “Pytanie na Śniadanie”. To jednak nie pierwszy raz, kiedy Marcelina Zawadzka błyszczy na szklanym ekranie. Swoje programy miała nie tylko w TVP, ale była też prezenterką TVN. Występuje także na antenie Polsatu, gdzie wcielała się w rolę Gabrieli Morawskiej w serialu “Na sygnale”.

[irp posts=”3077″ name=” M jak miłość”: Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!”]

Trzeba przyznać, że Zawadzka cieszy się coraz większą popularnością. Świadczą o tym nie tylko świetne wyniki oglądalności “Pytania na Śniadanie”, gdzie piękność pochodząca z Malborka jest jedną z ważniejszych osób, ale też zasięgi w jej mediach społecznościowych. Konto Zawadzkiej na Instagramie regularnie zyskuje nowych followersów, a gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę, jak dbać o rozpoznawalność. Często dzieli się zarówno zawodowym, jak i prywatnym życiem. Marcelina Zawadzka zamieszcza mnóstwo zdjęć zarówno na profilu, jak i na stories, gdzie nierzadko pojawiają się także relacje filmowe.

źródło: Instagram, Facebook, mat. prasowe


2 komentarze
Janek

18/07/2020 @ 02:36

Reply

Niedługo komornik zacznie podziwiać to mieszkanko.

Zavatska

19/07/2020 @ 14:52

Reply

ZaVATska wszystko na fakturke.

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.