Władysław Frasyniuk skandaliczne słowa

Frasyniuk z pogardą o Polakach. Obrzydliwe słowa po wyborach prezydenckich

Władysław Frasyniuk znany działacz opozycyjny z czasów PRL, a także niegdyś przewodniczący Unii Wolności nie wytrzymał po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich. Nie ulega wątpliwości, że Frasyniuk jest wręcz rozwścieczony faktem, że Andrzej Duda pokonał Rafała Trzaskowskiego. Były poseł w zaskakujących słowach skomentował wyniki dla Gazety Wyborczej. Część Polaków może czuć się wręcz oburzona. Wydaje się, że tak obrzydliwe słowa nie powinny nigdy paść z ust, żadnego szanującego się polityka.

Władysław Frasyniuk w skandalicznych słowach

Według ostatnich, nieoficjalnych cząstkowych wyników z około 99,9% komisji wyborczych, Andrzej Duda uzyskał 51,21% poparcia. Rafał Trzaskowski 48,79%, co jest dla niego wynikiem słabszym, niż zakładały zarówno sondaże exit poll, jak i late poll. Na opozycji wściekłość, bowiem liczono, że im więcej głosów zostanie policzonych, tym wynik Trzaskowskiego będzie zbliżał się do wyniku Dudy. Jest zupełnie na odwrót.

Wydaje się, że nerwów na wodzy nie utrzymał Władysław Frasyniuk. Z ust byłego przewodniczącego Unii Wolności padły skandaliczne słowa. Nazwanie części Polaków idiotami to słowa, których nie przystoi używać w cywilizowanym kraju.

“Wszystkim tym politykom, socjologom, intelektualistom, którzy przez ostatnie dwa tygodnie rozgłaszali w mediach, że „w życiu bym nie zagłosował na Rafała Trzaskowskiego, ale muszę”, chcę powiedzieć, że są skończonymi idiotami. I nas, społeczeństwo, postawili w niezwykle trudnej sytuacji, demonstrując taką arogancją” – przyznał Władysław Frasyniuk na łamach Gazety Wyborczej.

[irp posts=”3136″ name=”To koniec Tuska? Trzaskowski przejmie władzę w Platformie Obywatelskiej”]

Po słowach Frasyniuka w mediach społecznościowych wybuchła prawdziwa burza. Wszyscy zastanawiają się, czy tak powinna zachowywać się osoba, która była jedną z twarzy obrońców demokracji? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy Państwu…

źródło: wmeritum.pl


5 komentarzy
Prawyobywatel

13/07/2020 @ 12:37

Reply

A ja się cieszę, że on się wscieka, mam ogromną satysfakcję

Tolek123

13/07/2020 @ 14:04

Reply

Pan Frasyniuk, MA RACJE, koniec z Wersalem sytuacje nalezy nazwac po imieniu. Brawo.

kermo

14/07/2020 @ 20:23

Reply

Pan Frasyniuk ma absolutną rację. Z tym narodem nie da się żyć …

Prawyobywatel

16/07/2020 @ 16:00

Reply

Z takimi grzybami nie da się w Polsce żyć.

kermo

14/07/2020 @ 20:24

Reply

Pan Frasyniuk powiedział absolutną prawdę. Z tym narodem nie da się żyć …

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.