Frasyniuk z pogardą o Polakach. Obrzydliwe słowa po wyborach prezydenckich

5
Władysław Frasyniuk skandaliczne słowa

Władysław Frasyniuk znany działacz opozycyjny z czasów PRL, a także niegdyś przewodniczący Unii Wolności nie wytrzymał po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich. Nie ulega wątpliwości, że Frasyniuk jest wręcz rozwścieczony faktem, że Andrzej Duda pokonał Rafała Trzaskowskiego. Były poseł w zaskakujących słowach skomentował wyniki dla Gazety Wyborczej. Część Polaków może czuć się wręcz oburzona. Wydaje się, że tak obrzydliwe słowa nie powinny nigdy paść z ust, żadnego szanującego się polityka.

Władysław Frasyniuk w skandalicznych słowach

Według ostatnich, nieoficjalnych cząstkowych wyników z około 99,9% komisji wyborczych, Andrzej Duda uzyskał 51,21% poparcia. Rafał Trzaskowski 48,79%, co jest dla niego wynikiem słabszym, niż zakładały zarówno sondaże exit poll, jak i late poll. Na opozycji wściekłość, bowiem liczono, że im więcej głosów zostanie policzonych, tym wynik Trzaskowskiego będzie zbliżał się do wyniku Dudy. Jest zupełnie na odwrót.

Wydaje się, że nerwów na wodzy nie utrzymał Władysław Frasyniuk. Z ust byłego przewodniczącego Unii Wolności padły skandaliczne słowa. Nazwanie części Polaków idiotami to słowa, których nie przystoi używać w cywilizowanym kraju.

„Wszystkim tym politykom, socjologom, intelektualistom, którzy przez ostatnie dwa tygodnie rozgłaszali w mediach, że „w życiu bym nie zagłosował na Rafała Trzaskowskiego, ale muszę”, chcę powiedzieć, że są skończonymi idiotami. I nas, społeczeństwo, postawili w niezwykle trudnej sytuacji, demonstrując taką arogancją” – przyznał Władysław Frasyniuk na łamach Gazety Wyborczej.

DZISIAJ GRZEJE:
To koniec Tuska? Trzaskowski przejmie władzę w Platformie Obywatelskiej

Po słowach Frasyniuka w mediach społecznościowych wybuchła prawdziwa burza. Wszyscy zastanawiają się, czy tak powinna zachowywać się osoba, która była jedną z twarzy obrońców demokracji? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy Państwu…

źródło: wmeritum.pl

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here