Małgorzata Rozenek pokazała bujak z Heniem. To co wydarzyło się później przechodzi najśmielsze oczekiwania

0
Małgorzata Rozenek

Prowadząca „Projekt Lady” zdecydowała pochwalić się nabytkiem w postaci uroczego bujaczka Fisher Price i wygodnie leżącego w nim Henia. Nie spodziewała się jednak konsekwencji, które z tego wynikną.

Małgorzata Rozenek odkąd poinformowała o swojej ciąży ciągle jest pod stałym okiem internautów i fanów. Każdy jej krok i decyzja związana z dzieckiem jest szeroko komentowana. Nic dziwnego, ponieważ każda matka chce służyć dobrą radą kobiecie w podobnej sytuacji. Jednak niektóre z nich przyprawiają świeżo upieczoną matkę o zawrót głowy. Tym razem Małgosia udostępniła zdjęcie na którym Henio leży w jednym z bujaczków. Jednak szczególne zainteresowanie wywołał jeden komentarz pod zdjęciem – internauci nie mogą uwierzyć, że pojawiły się takie pytania.

Małgorzata Rozenek i sto dobrych rad internautek

Pod niemal każdym opublikowanym zdjęciem z Heniem pojawiają się komentarze z dobrymi radami mam. Niekiedy są one właściwie i zwracają uwagę na bardzo istotne fakty. Jednak bardzo często postronne osoby zarzucają Małgosi, że coś robi źle. Małgorzata Rozenek stara się ignorować te wpisy, jednak dzisiejszy komentarz nie pozwolił jej „przejść obojętnie”.

Jedna z internautek zdecydowała się stworzyć listę pytań, które „życzliwe” matki z pewnością prędzej czy później zadałyby Małgosi. Znalazły się w nich między innymi pytania dotyczące: za grubych skarpetek, bujaczka stojącego na stole czy braku czapeczki. Oprócz tego znalazły się dobre rady, które sugerują, że dziecko nie powinno leżeć w bujaku bo będzie miało krzywe plecki oraz stwierdzenie, że dziecko nie powinno być budzone, ponieważ w czasie snu rośnie.

DZISIAJ GRZEJE:
Ola Ciupa jest w ciąży? Szybkie zaręczyny zakochanych wzbudzają wiele podejrzeń

Cały komentarz z listą został stworzony w żartobliwym tonie, co Małgorzata Rozenek doskonale zrozumiała kwitując go: „Uwielbiam”. Prawda jest taka, że większość kobiet komentujących w ten sposób zdjęcia nie mają złych zamiarów, ani nie chcą obrazić Małgosi. Jednak nikt z nas nie jest w stanie ocenić całokształtu sytuacji, a wyciąganie z nich tego co najgorsze i dodatkowo udzielanie dobrych rad czasem jest po prostu nie na miejscu.

WIADOMOŚCI Z PIERWSZEJ RĘKI:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here