Małgorzata Rozenek

„Małgorzata Rozenek pozwana w sądzie”. Sprawa jest naprawdę poważna, chodzi o oszustwo

Sieć obiegł zaskakujący artykuł dotyczący tego, że Małgorzata Rozenek została pozwana w sądzie. Konkretniej chodziło o wyjawienie tajemnicy, która nie powinna była ujrzeć światła dziennego. Prowadząca „Projekt Lady” zdecydowała się ustosunkować do tego doniesienia.

Wiele osób, które natrafiły na artykuł nie mogły uwierzyć w te informacje. Wpis miał demaskować Małgosię pod kątem wyjawienia informacji na temat utraty wagi. Prawda jest taka, że kobieta zawsze mogła pochwalić się nienaganną sylwetką. Tuż po porodzie jej ciało wyglądało nieco inaczej, jednak z kolejnymi tygodniami Małgorzata Rozenek powoli wraca do formy. Miała to być zasługa cudownego specyfiku oferowanego przez jedną z firm. Kobieta widząc ten artykuł zdecydowała, że nie może pozwolić na to by fałszywa informacja rozeszła się jeszcze bardziej.

Małgorzata Rozenek dementuje plotki i wyjaśnia sytuację

Okazuje się, że artykuł nie powstał przypadkiem. Portal posłużył się wizerunkiem Małgosi, aby zdobyć większą ilość klientów swojego środka na odchudzanie. To nie pierwszy raz gdy firma bezprawnie reklamują swoje artykuły zdjęciami oraz wywiadami rzekomo przeprowadzonymi z gwiazdami. Małgorzata Rozenek zdecydowała, że nie może pozwolić na to by ktokolwiek więcej uwierzył w te informacje.

Małgosia podkreśla, że sprawa jest naprawdę poważna, ponieważ są podejrzenia, że owy specyfik może być bardzo szkodliwy dla zdrowia. Wiele produktów w których widzimy zdjęcia lub wywiady z popularnymi celebrytami często okazują się nieprzebadane, przez co mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie konsumentów. Firmy, które bezprawnie wykorzystują wizerunek popularnych osób i sprzedają takie specyfiki są surowo karane. Jednak zanim staną one przed sądem zdążą już sprzedać ogromną ilość swojego produktu.

[irp posts=”4050″ name=”Ania Starmach zdradziła super prosty przepis na zapiekanki. Niebo w gębie małym kosztem”]

Małgorzata Rozenek zdaje sobie sprawę z tego, że wizerunek osób popularnych, a tym bardziej takich, które są dość szczere i bezpośrednie zachęca wielu ludzi do zakupu nawet najmniej popularnych specyfików. Jednak podkreśla, że „nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta. No i czasami niektóre zabiegi”. Małgosia zgłosiła już sprawę do odpowiednich służb, a jej pracownicy już nad nią pracują.

https://www.instagram.com/p/CDQtK-chVXy/


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.