Sylwia Bomba pokazała swoje ciało bez retuszu. Kobieta ma przez nie ogromne kompleksy

1
Sylwia Bomba

Każdy z nas ma kompleksy. Wbrew pozorom dotyka to nawet popularnych osób, które dokładają ogromnych starań do dbania o swoje ciało. Sylwia Bomba zdecydowała, że musi przełamać się i pokazać czego nie lubi w sobie najbardziej.

Nie ma wątpliwości, że w ciągu ostatnich kilku lat Sylwia Bomba przeszła ogromną przemianę. Nie tylko schudła, ale również bardzo ujędrniła swoje ciało. Jednak kobieta nadal nie do końca jest zadowolona z efektów. Dziś zdecydowała się pokazać jak wyglądają jej uda bez retuszu, bo to właśnie przez nie ma największe kompleksy. Jest naprawdę aż tak źle?

Sylwia Bomba przełamała się. Tak wygląda w obcisłym body

Na profilu uczestniczki „Gogglebox” pojawiło się zdjęcie na którym pozuje w bardzo przylegającym stroju. Kobieta zdecydowała, że nadszedł czas na przełamanie swoich obaw i skonfrontowanie kompleksów ze światem zewnętrznym. Sylwia Bomba wyznała, że uda były jej kompleksem od wielu lat. Niegdyś nie było mowy o tym by ubrała krótką sukienkę, spódniczkę czy szorty. Nie mogła patrzeć na wylewający się spod nich tłuszcz i cellulit. Dziś mimo tego, że sporo schudła nadal odczuwa kompleksy związane ze swoimi nogami.

Jednak mimo niedoskonałości Sylwia Bomba stara się akceptować swoje ciało. Tym bardziej, że od dłuższego czasu pracuje nad swoimi nogami. Niestety ćwiczenia nie przynoszą spektakularnych efektów. Właśnie dlatego Sylwia zrozumiała, że nie ma sensu chowanie się i stres przed tym, że ktoś zobaczy jej niedoskonałe ciało. Opublikowanie zdjęcia miało być krokiem w przód, dzięki któremu już nigdy nie będzie wstydziła się swoich nóg.

DZISIAJ GRZEJE:
Małgorzata Rozenek pokazała bujak z Heniem. To co wydarzyło się później przechodzi najśmielsze oczekiwania

Tym bardziej, że jak przyznaje sama Sylwia Bomba zdjęcia, które udostępniła w mediach społecznościowych są całkowicie pozbawione retuszu. Możemy zobaczyć na nich prawdziwą Sylwię, która mimo, że nie jest idealna prezentuje się fenomenalnie. Nikt nie jest idealny, jednak warto spojrzeć na swoje ciało nieco mniej krytycznie. Szczególnie jeżeli zmiany są wyjątkowo skomplikowane lub niemożliwe do osiągnięcia.

https://www.instagram.com/p/CDiqo9Zprof/

WIADOMOŚCI Z PIERWSZEJ RĘKI:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here