Ola Ciupa jest w ciąży? Szybkie zaręczyny zakochanych wzbudzają wiele podejrzeń

0
Ola Ciupa

Internauci podejrzewają, że zaręczyny modelki są wynikiem tylko ich głębokiego uczucia. Wielu uważa, że Ola Ciupa może być w ciąży, dlatego para tak pospieszyła się z zaręczynami. W końcu są ze sobą tylko kilka miesięcy. Kobieta bardzo szybko wyjawiła prawdę.

Ostatnie dni były bardzo intensywne dla pary. Ola Ciupa wraz z ukochanym Jakubem Flasem, znanym jako Kubańczyk wybrali się na wakacje w Grecji. To tam modelka obchodziła swoje 30 urodziny i miała spędzić najpiękniejsze dni w roku. Okazało się jednak, że Jakub przygotował dla niej jeszcze jedną niespodziankę. Mężczyzna zorganizował niesamowitą scenerię oraz pyszną kolację po to by uroczyście oświadczyć się swojej wybrance. Ola oczywiście się zgodziła i z radością prezentowała swój pierścionek zaręczynowych w mediach społecznościowych. Jednak część fanów dość krytycznie podchodzi do tak szybkich zaręczyn. Podejrzewają, że może pod tym kryć się coś więcej.

Ola Ciupa ukrywała swój wyjątkowy stan? Dziś mówi otwarcie

Ola i jej ukochany oficjalnie są w związku od grudnia 2019 roku, a więc jeszcze rok nie minął odkąd zaczęli się spotykać. Zaręczyny w tak krótkim czasie wielu osobom wydają się dość nietypowym pomysłem. Wielu internautów zasugerowało, że Ola Ciupa pewnie jest w ciąży i dlatego para zdecydowała się na ten ważny krok już teraz. Jedna z kobiet wprost zapytała o to modelkę pod jednym ze zdjęć. Jednak takiej odpowiedzi się nie spodziewała.

Pod romantycznym zdjęciem ze swoim ukochany Ola Ciupa zdecydowała się opowiedzieć nieco o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że kobieta uwzględnia w nich dziecko, jednak jeszcze nie teraz. Ola pragnie w pierwszej kolejności wziąć ślub, a później będzie czas na myślenie o potomstwie. Modelka przyznaje, że ta kolejność jest odpowiednia i innej sobie nie wyobraża.

DZISIAJ GRZEJE:
Antek Królikowski opowiada o romansie z żoną swojego przyjaciela. Łączy ich coś więcej niż praca?

Jednak wbrew pozorom szybkie zaręczyny w przypadku tej pary nie są wynikiem ciąży, a ich wspólnej decyzji. Ola Ciupa jest bardzo zakochana w Jakubie co widać po każdym jej wpisie z nim związanym, a także po zachowaniu obojga. W takim razie pozostaje nam życzyć dużo miłości i wytrwałości w związku oraz cudownego wesela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here