Mateusz Borek o przyszłości

Mateusz Borek otwarcie o swojej przyszłości. Na taką informację czekaliśmy

Mateusz Borek jest nie tylko najbardziej rozpoznawalnym, a przez niektórych i także najlepszym dziennikarzem sportowym w Polsce. Wywodzący się z Dębicy dziennikarz od wielu lat prężnie porusza się również po szeroko pojętym biznesie. Wspomnieć można w tym miejscu o jego dwóch, najmłodszych “dzieciach” – Kanale Sportowym oraz firmie promotorskiej MB Promotions. Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała przyszłość Borka ze względu na kilka, głośnych w ostatnim czasie spraw. Teraz sam dziennikarz udzielił wywiadu w którym rozwiał wątpliwości.

Mateusz Borek mówi o swojej przyszłości

Popularny “Mati”, bo taki pseudonim ma Mateusz Borek wśród swoich znajomych podczas wczorajszej gali bokserskiej Tymexu uchylił rąbka tajemnicy, co czeka go w niedalekiej przyszłości.

Przypomnijmy, że nie tak dawno temu media obiegły informacje o rozstaniu Borka z Polsatem, a zaledwie kilkadziesiąt godzin temu Mateusz Borek zakończył piękną i długo trwającą przygodę z federacją KSW. Wszystko właśnie ze względu na “konflikt interesów”, bowiem oficjalnym partnerem Konfrontacji Sztuk Walki jest właśnie telewizja Polsat.

[irp posts=”3044″ name=”Biedronka szykuje niespodziankę. Taką okazję aż szkoda przegapić”]

Kibice sportowi zastanawiali się, co pocznie dalej Mateusz Borek. Dlatego też on sam, podczas wczorajszego wywiadu zdradził nieco szczegółów, czym oprócz Kanału Sportowego, ETOTO TV i innych biznesów zajmie się w najbliższym czasie. Szczególnie zadowoleni mają prawo czuć się fani boksu. Dlatego, że na horyzoncie jest kolejna gala pod znakiem MB Promotions!

“Planuje pięć, sześć, czy siedem pojedynków. Rozmawiam o terminie z Telewizją Polską. Tego wieczoru szykuje się duża walka zagraniczna” – przyznał Borek.

Nie ma wątpliwości, że chodzi o 22 sierpnia. Właśnie wtedy kibice spragnieni boksu mieliby emocjonować się fight cardem, którego autorem byłby właśnie Borek. Jedno trzeba mu przyznać, jego gale zawsze są pełne emocji.

O szczegółach, a także prawdopodobnie o miejscu gali Borek ma poinformować w ciągu 72 godzin.

źródło: Twitter, TVP Sport


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.