Księżniczka Eugenia pokazała się pierwszy raz po ogłoszeniu ciąży. Spójrzcie na jej brzuch!

0
1080
Księżniczka Eugenia

Dla wielu Brytyjczyków tematem numer jeden jest Księżniczka Eugenia i jej ciąża. Nic dziwnego, że tamtejsze media rozpisują się o najnowszych zdjęciach ciężarnej wnuczki królowej. Największą uwagę skupia na sobie oczywiście jej brzuch.

Księżniczka Eugenia w zaskakującym towarzystwie

Od oświadczenia brytyjskiej rodziny królewskiej na temat ciąży wnuczki Elżbiety II minęło raptem kilka dni. Z pewnością z tego powodu, pierwsze po ogłoszeniu ciąży, publiczne pojawienie się Księżniczki Eugenii jest tak szeroko komentowane.

Przypomnijmy, iż zgodnie z oficjalną informacją, którą przekazali przedstawiciele brytyjskiej monarchii, Księżniczka Eugenia urodzi swoje pierwsze dziecko na początku przyszłego roku. Ojcem dziecka jest oczywiście jej mąż, Jack Brooksbank.

Tymczasem, Księżniczka Eugenia została „przyłapana” w ekskluzywnej londyńskiej dzielnicy Mayfair. To właśnie tam mieści się wiele eleganckich kamienic w stylu gregoriańskim, luksusowych hoteli oraz wykwintnych restauracji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eugenia Garavani (@eugeniagaravani)

Niewątpliwie największą uwagę zwrócił brzuszek księżniczki. Bez dwóch zdań widać wyraźnie, że Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka. Poza tym, nie da się ukryć, że brzuch wnuczki królowej jest sporo większy niż jeszcze dwa tygodnie temu, kiedy to spacerowała ulicami Londynu z przyjaciółką.

Niektórzy internauci byli tak zaskoczeni wagą Eugenii, że zaczęli snuć przypuszczenia, iż kobieta spodziewa się bliżniąt. Jeszcze inni porównywali ciężarną do jej mamy, czyli Sary Ferguson.

Podobnie jak jej mama Sara przybiera dużo na wadze. 😔

Wygląda na większą niż kiedy widziałem ją ostatnio, czyli nie tak dawno temu. Czy ona urodzi bliźniaki?

Z pewnością fanów zaskoczyła jedna z osób, które towarzyszyły wnuczce królowej. Dlaczego? Otóż nie był to ani jej mąż ani starsza siostra. Księżniczka Eugenia spacerowała po Mayfair w towarzystwie swojego szwagra, Edoarda Mapelli Mozziego. Przypomnijmy, iż mężczyzna jest mężem Księżniczki Beatrycze, czyli siostry Eugenii.

A Wy co sądzicie na temat wyglądu księżniczki? Czy Waszym zdaniem rzeczywiście wygląda tak jakby miała urodzić nie jedno, a dwójkę dzieci?

Źródło: Instagram 

  1. Kasia Kowalska powinna interweniować? Zdaniem internautów Ola potrzebuje pomocy
  2. Can Yaman leci do Włoch. Fani drżą o jego zdrowie
  3. Jak mieszka Zofia Zborowska? Te bajeczne wnętrza oczarują każdego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here