Can Yaman leci do Włoch

Can Yaman leci do Włoch. Wielbiciele drżą o zdrowie gwiazdy “Wymarzonej miłości”

Ta wiadomość wstrząsnęła fanam tureckiego aktora. Can Yaman poleciał do Włoch. Fani nie kryją zdenerwowania. Obawiają się, że mężczyzna może zakazić się koronawirusem. Postanowiliśmy dowiedzieć się z jakiego powodu gwiazda “Wymarzonej miłości” zaryzykowała podróż na Półwysep Apeniński.

Gwiazda “Wymarzonej miłości” wzbudziła obawy

Niewątpliwie całe zamieszanie wokół serialowego Cana Divita wybuchnęło po opublikowaniu przez niego najnowszego wpisu na Instagramie. Widzimy w nim zdjęcie aktora w maseczce ochronnej znajdującego się na lotnisku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

✈️

Post udostępniony przez Can Yaman (@canyaman)

Media ustaliły, że Can Yaman wybiera się do Włoch. Nie da się ukryć, że ten kraj jest jednym z ulubionych państw Turka. Nie dziwi to, zważywszy, iż gwiazdor mówi biegle po włosku i ukończył tam szkołę średnią. Poza tym, mężczyzna bywał kilkukrotnie w tym kraju już jako znany aktor.

Jednak mimo wielkiej sympatii Yamana do tego co włoskie, wielu fanów nie może uwierzyć, że poleciał do kraju, który jeszcze do niedawna był największym ogniskiem koronawirusa w Europie, a nawet na świecie. Wielbiciele zachodzą w głowę: po co gwiazdor “Wymarzonej miłości” tam pojechał?

Can Yaman ma konkretne plany zawodowe

Zdaniem jednego z włoskich portali, Can Yaman poleciał do Włoch ze względu na swoje zobowiązania zawodowe. “Team World” sugeruje, że mężczyzna ma udać się do Rzymu i Mediolanu. W stolicy Włoch aktor ma wziać udział w nagraniu jednego z odcinków show, które prowadzi bodajże najpopularniejsza włoska prezenterka, Maria De Filippi.

Póki co, pozostałe punkty wizyty serialowego Cana Divita są owiane tajemnicą. Jednak media są pewne, że poza uczestnictwem w telewizyjnym show, Can Yaman planuje coś jeszcze.

Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji dotyczących pozostałych aktywności Cana we Włoszech. Mimo tego tabloidy i fani “Wymarzonej miłości” zaczęli sami snuć hipotezy odnośnie innych zobowiązań zawodowych Yamana. Według jednej z tez, aktor wystąpi jako gość w reality show “Big Brother VIP”.

Jakie by nie były zamierzenia gwiazdy, wielbiciele boją się o zdrowie swojego idola. Sądzicie, że Can Yaman faktycznie nie powinien lecieć do Włoch?

Źródło: Team World

  1. Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu
  2. Erkan Meric wykazał się ogromną odwagą. Takiej gwiazdy “Więźnia Miłości” jeszcze nie widziałeś
  3. Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.