Zofia Zborowska

Jak mieszka Zofia Zborowska? Te bajeczne wnętrza oczarują każdego

Nie przypuszczaliśmy, że Zofia Zborowska tak pięknie urządziła sobie dom. Niewątpliwie wnętrza przyciągają oryginalnością. Jest tak bajecznie, że aż chciałoby się tam zamieszkać. Zobaczcie sami.

Liczy się każdy element domu

Przypomnijmy, iż 33-letnia aktorka to córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. W ubiegłym roku Zofia Zborowska wyszła za mąż za Andrzeja Wronę. Mężczyzna jest znanym siatkarzem, który razem z naszą reprezentacją wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata w 2014 roku.

To właśnie z mężem Zofia Zborowska żyje w domu, który tak zachwyca. Jak wyznała aktorka niedawno wnętrza przeszły spory remont. Bez wątpienia można powiedziecieć, że efekt końcowy jest bajeczny.

Patrząc na zdjęcia, które Zborowska umieściła na Instagramie, można zauważyć wielką dbałość o każdy detal. Z pewnością na uwagę zasługują chociażby kuchenne płytki w kolorze butelkowej zieleni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Natomiast w salonie aktorki wzrok przykuwa oryginalna donica oraz granatowa, pikowana sofa. Na pewno spore wrażenie robi ozdoba umieszczona na ścianie, która wyglądem przypomina kolorowy dywan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zofia Zborowska inspiruje innych

Niewątpliwie Zofia Zborowska może być znakomitą inspiracją dla osób, które właśnie urządzają swój dom lub mieszkanie. Dlaczego? Otóż okazało się, że aktorka jeden z materiałów wykorzystała aż na 3 sposoby! Chodzi o płytę Grand Cave Graphite, która znalazła się w łazience, kuchni, a na koniec posłużyła jako oryginalny stół na tarasie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Z pewnością niezwykłym rozwiązaniem zastosowanym w domu Zborowskiej jest połączenie drewna z granitem. Widać to zwłaszcza na przykładzie łazienki. Chociaż pomieszczenie jest minimalistyczne, to mimo wszystko piękne.

Kończąc musimy przyznać, że jesteśmy oczarowani bajecznym domem Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Niewątpliwie nie spodziewaliśmy się, że aktorka ma tak dobry gust. Wielkie brawa za kreatywność.

Źródło: Instagram

  1. Kasia Kowalska powinna interweniować? Zdaniem internautów Ola potrzebuje pomocy
  2. Can Yaman leci do Włoch. Fani drżą o jego zdrowie
  3. Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.