Dorota Wellman nie ma złudzeń co do swojej przyszłości w TVN. Słowa gwiazdy niemile zaskakują

0
1550
Dorota Wellman

Niewątpliwie Dorota Wellman słynie z tego, że mówi to co myśli. Tym razem, lubiana dziennikarka zabrała głos w sprawie swojej przyszłości w stacji TVN. Z pewnością jej słowa niemile zaskoczyły wiele osób.

Dorota Wellman ma wizję

Bez dwóch zdań ostatnie tygodnie nie były spokojne dla TVN. Wiele znanych twarzy zniknęło z ekranów, a w ich miejsce pojawiły się inne osoby. Przypuszczalnie cała sytuacja spowodowała, że nie cichną spekulacje odnośnie przyszłości niektórych gwiazd stacji. Jedna z nich, Dorota Wellman postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie.

Niestety to co powiedziała prezenteraka nie napawa optymizmem. Prawdopodobnie Dorota Wellman miała nadzieję, że uda jej się stworzyć w TVN program, który łączyłby w sobie elementy rozrywki z ważnymi dla kobiet tematami.

Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie 'Perfekcyjnej pani domu’. (…)Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji.

Z pewnością w takim show znalazłoby się miejsce na sprawy związane chociażby z równouprawnieniem kobiet. W końcu nie od dziś wiadomo, że Dorota Wellman działa na rzecz Polek i spraw dla nich ważnych.

Z tego powodu dziennikarka spotkała się z dyrektorem programowym stacji. Jednak Edward Miszczak nie był zainteresowany pomysłem Wellman. Niewątpliwie taka reakcja musiała zasmucić Dorotę.

Biorąc to wszystko pod uwagę nie dziwi, że gospodyni „Dzień dobry TVN” w gorzkich słowach wypowiedziała się na temat swojej przyszłości w stacji.

Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą. Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak się nieustannie rozwijać.

Sądzicie, że Edward Miszczak popełnił duży błąd odrzucając pomysł Doroty Wellman? Uważacie, że ze względu na taką postawę dyrektora, prezenterka niedługo odejdzie ze stacji? Czekamy na Wasze opinie.

Źródło: Pomponik

  1. Kasia Kowalska powinna interweniować? Zdaniem internautów Ola potrzebuje pomocy
  2. Can Yaman leci do Włoch. Fani drżą o jego zdrowie
  3. Jak mieszka Zofia Zborowska? Te bajeczne wnętrza oczarują każdego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here