Kasia Kowalska powinna interweniować? Zdaniem internautów Ola potrzebuje pomocy 

0
1110
Kasia Kowalska

Użytkownicy mediów społecznościowych nie mają wątpliwości. Kasia Kowalska powinna zareagować na to co wyprawia jej córka. Internauci są niemalże pewni, że Ola potrzebuje pomocy.

Kasia Kowalska nie miała łatwo

Przypomnijmy, iż popularna piosenkarka nie miała łatwo w życiu prywatnym. Związek z Kostkiem Yoriadisem skończył się niemalże z narodzinami ich córki Oli. Mężczyzna zostawił wokalistkę z małym dzieckiem. Mało tego zupełnie nie interesował się losem córki. Kasia Kowalska dała sobie radę dzięki własnej determinacji i pomocy rodziców.

O ile Kasia Kowalska raczej rzadko wypowiada się na temat związku z Yoriadisem, to jej córka jest dużo bardziej wylewna. O tym jakie uczucia budzi u niej biologiczny ojciec świadczą dwa cytaty z jej Instagrama.

Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu – Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis.

Jaka szkoda, że mój „ojciec” jest spierd**ony, ponieważ bardzo chciałabym mówić po grecku. Mimo wszystko wciąż jest czas na to, aby nauczyć się tego języka i powiedzieć do niego: „Pa, chłopcze” w jego własnym języku.

Córka wokalistki przesadziła?

Jak widać Kasia Kowalska dochowała się niezwykle bezpośredniej córki, która nie wstydzi się mówić co myśli i czuje. O tym, iż Ola nie boi się podejmować kontrowersyjnych decyzji świadczy jej metamorfoza. Możemy ją zobaczyć na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Plotek.pl (@plotek.pl)

Jak widać 23-latka postawiła na odważny, bo różowy, kolor włosów. Mało tego córka Kasi Kowalskiej zapozowała do selfie we fiołkowym gorsecie, który odsłonił sporo ciała.

Metamorfoza Oli wzbudziła sporo komentarzy. Trzeba przyznać, iż niektórzy internauci doszli do wniosku, że 23-latka potrzebuje pomocy, a jej obecny wygląd jest tego wyrazem.

Biedna, zagubiona dziewczyna.

Już jej koks to głowy ostro uderza 🙁 biedna dziewczyna …

Tragedia 🙈🙈

Co to jest? Może psychiatra potrzebny?

A Wy co sądzicie na temat wyglądu córki popularnej wokalistki? Sądzicie, że Ola rzeczywiście pogubiła się w życiu i potrzebuje pomocy? Czy Kasia Kowalska powinna interweniować?

Źródło: Plotek, Instagram

  1. Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu
  2. Can Yaman leci do Włoch. Fani drżą o jego zdrowie
  3. Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here