Księżna Kate nie jest takim ideałem jak wszyscy sądzą. Bulwersujące nagranie

0
1022
Księżna Kate nie jest ideałem

Niewątpliwie Księżna Kate uchodzi za ideał. Dla wielu kobiet jest niedoścignionym wzorem. Jednak opinia publiczna właśnie przekonała się, że to nie do końca prawda. Na Wyspach Brytyjskich i nie tylko mówi się tylko o tym. Wszystko z powodu jednego nagrania.

Księżna Kate straciła wizerunkowo?

Z pewnością Księżna Kate należy do perfekcjonistek. Żona Księcia Williama znana jest z tego, że jej zachowanie oraz strój wspaniale współgrają z okazją w jakiej akurat znajduje się małżonka przyszłego króla.

Jednak media właśnie ogłosiły, że księżna zanotowała poważną wpadkę. Sprawa jest tym bardziej intrygująca, iż z pewnością Księżna Kate sądziła, że cała sytuacja, w której się znalazła poprawi wizerunek brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się okazało jest nieco inaczej.

Cała sprawa jest związana z pobytem Kate i Williama w jednej z londyńskich piekarni. To właśnie tamtejsi piekarze wspierali społeczeństwo poprzez dostawy świeżego pieczywa. Podczas swojej wizyty para książęca pomagała w pieczeniu ciastek, bułek oraz chleba.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Z pewnością zastanawiacie się co nieodpowiedniego było w tej sytuacji. W końcu Księżna Kate i Książę William pomagali w wypieku pieczywa. Jednak media dopatrzyły się poważnej wpadki ze strony Księżnej Cambridge.

Jeśli popatrzymy na powyższe nagranie zauważymy, iż Księżna Kate zapomniała o jednej ważnej rzeczy. Mianowcie kobieta nie związała i nie nakryła czepkiem swoich długich włosów podczas przygotowywania ciasta. W skutek tego zaniedbania do pieczywa mógł trafić włos Midlleton.

Jak widać, tym razem Księżna Kate, a raczej osoby odpowiedzialne za jej wizerunek, nie przemyśleli wszystkiego należycie. Chociaż żona Księcia Williama wyglądała perfekcyjnie i miała na twarzy maseczkę ochronną to mimo wszystko nie udało jej się uniknąć poważnej wpadki.

Kończąc, trzeba jednak przyznać, że nagłośnienie całej sytuacji przez media jest dużą przesadą. Nikt nie jest idealny, nawet Kate, a małe wpadki zdarzają się nawet najlepszym.

Źródło: Instagram

  1. Książę Harry nie uszanuje pamięci o swojej matce? Bulwersujące doniesienia
  2. Demet Ozdemir chudnie w oczach. Aktorka jest chora?
  3. Przepis na domowe cukierki czekoladowe. To prawdziwy hit internetu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here