Britney Spears cierpi na nieuleczalną chorobę. Gwiazda nie ma szans na normalne życie

0
5147
Britney Spears chora

Ikona muzyki pop lat 90. jest nieuleczalnie chora. Ta wiadomość zmienia bardzo wiele, bowiem chora Britney Spears raczej nie ma co marzyć o normlanym życiu. Zatem nie zanosi się na to, aby koszmar „księżniczki popu” miał dobiec do końca.

Gehenna Britney Spears trwa od 12 lat

Niewątpliwie 39-letnia gwiazda była jedną z największych gwiazd muzyki pop w latach 90. Jej popularność była tak ogromna, że okrzyknięto ją „księżniczką popu”. Britney Spears nagrywała kolejne płyty, odbywała trasy koncertowe po całym świecie.

Niestety w 2008 roku zaczął się koszmar gwiazdy. Britney Spears trafiła na oddział psychiatryczny, a zaraz potem straciła prawo do opieki nad synami. Jednak co najgorsze wokalistka została ubezwłasnowolniona. Od tej pory jest pod opieką swojego ojca Jamie’go Spearsa.

Od kilku tygodni Britney próbuje wydostać się spod opieki ojca. Póki co, sąd odrzuca jej wnioski. Jak informują media właśnie doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Otóż ojciec piosenkarki stwierdził, iż jego córka powinna osobiście odpowiedzieć na wszelkie pytania sądu.

Jak twierdzi Jamie Spears i jego prawnicy, w powyżej opisany sposób można niezbicie udowodnić, iż Britney Spears nadal powinna być ubezwłasnowolniona. Opiekunowie prawni piosenkarki uważają, że kobieta ma ograniczoną sprawność umysłową i cierpi na demencję.

Co ciekawe, demencja to nie tylko choroba osób starszych. Zdarza się całkiem sporo przypadków osób młodych, które cierpią na tę nieuleczalną chorobę. Jedną z nich ma być właśnie Britney Spears. Niestety osoby z takimi zaburzeniami nie mają szans na normalne życie. Powód? Najczęściej nie potrafią racjonalnie oceniać otaczającej ich rzeczywistości, a także podejmować samodzielnych decyzji.

Niewątpliwie wszystko wskazuje na to, iż batalia sądowa pomiędzy ojcem a córką będzie trwać nadal. Póki co, sąd odrzuca wszelkie wnioski Britney Spears o wyzwolenie jej spod kurateli Jamie’go Spearsa. Czy ewentualne zeznania piosenkarki coś zmienią? Czas pokaże, o ile gwiazda w ogóle zdecyduje się stawić przed sądem.

Źródło: Onet

  1. Książę Harry nie uszanuje pamięci o swojej matce? Bulwersujące doniesienia
  2. Księżna Kate zbulwersowała opinię publiczną. Mamy nagranie
  3. Przepis na domowe cukierki czekoladowe. To prawdziwy hit internetu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here