Książę Harry zrobi wszystko dla pieniędzy? Nie uszanuje nawet pamięci o swojej matce?

0
1601
Książe Harry nie szanuje matki

Najnowsze doniesienia mediów potwierdzają tylko tezę, iż Książę Harry sprawia zdecydowanie więcej kłopotów brytyjskiej rodzinie królewskiej niż jego starszy brat Książę William. Jednakże tym razem nie chodzi o jakąś błahostkę, tylko o niezwykle poważną sprawę. Mianowicie o pamięć o jego zmarłej matce, czyli Księżnej Dianie.

Książę Harry myśli tylko o zarobkach?

Niewątpliwie życie Księżnej Diany to jeden z najgorętszych tematów na Wyspach Brytyjskich. Nie zmienia tego fakt, iż „Królowa ludzkich serc” nie żyje od 23 lat. Ludzi nadal ciekawi to jaka była, czego doświadczała.

Dużym zainteresowaniem cieszą się nikomu nieznane informacje, które są ujawniane nawet teraz. Warto wspomnieć chociażby o sensacyjnych doniesieniach jakoby Książę Harry nie był biologicznym dzieckiem Księcia Karola.

Niejako na fali popularności brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym Księżnej Diany, Netfilx postanowił nakręcić serial „The Crown”. Z założenia produkcja miała opowiadać o życiu Królowej Elżbiety II. Co naturalne wątek ten rozrósł się z biegiem lat o inne postacie.

Jak informują media w 4. sezonie „The Crown” pojawi się postać Księżnej Diany. To właśnie niepokoi brytyjską rodzinę królewską. Głośno mówi się o tym, iż Książę William jest oburzony tym, iż w serialu zostanie pokazane jak jego matka zmagała się z bulimią. Podobno na szklanym ekranie pojawią się sceny ukazujące wymiotującą księżną. Jednak to co gorszy Williama, podobno wcale nie bulwersuje jego młodszego brata. Dlaczego Książę Harry inaczej patrzy na tę sprawę?

Według tabloidów Książę Harry nie ma nic przeciwko wprowadzenia wątku bulimii Księżnej Diany. Ma być to spowodowane tym, iż serial „The Crown” powstaje na zlecenie Netflixa. A jak wiadomo ta platforma podjęła współpracę z rudowłosym księciem i jego żoną Meghan Markle. Podobno w grę wchodzą miliony dolarów.

Oczywiście na głowę wnuka królowej posypały się gromy. Wielu zarzuca mu brak szacunku do zmarłej matki. Inni twierdzą, że Książę Harry wyraźnie pokazał, że liczą się dla niego tylko pieniądze.

Kończąc trzeba zauważyć, iż póki co to tylko spekulacje mediów. Jak na razie żaden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie zajął oficjalnego stanowiska w sprawie 4. sezonu „The Crown”. Także sam Książę Harry nie powiedział nic na ten temat.

Źródło: Express

  1. Hazal Subasi w drapieżnym wydaniu (FOTO)
  2. Erkan Meric pokazał najważniejszą kobietę w swoim życiu
  3. Can Yaman pójdzie do sądu? Wielbiciele aktora przesadzili

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here