Masz pieniądze w PKO BP i Santander? Spiesz się, zostało mało czasu

0
PKO BP i pieniądze Santander Bank Polska

Pieniądze. Jesteś klientem PKO BP, Santander Bank Polska lub któregoś z innych czołowych banków w Polsce? Lepiej się pospiesz. Zostało bowiem mało czasu, by złożyć wnioski w bardzo ważnej sprawie.

Banki (m.in. PKO BP I Santander Bank) robią wszystko, by skutki pandemii były jak najmniej odczuwalne dla klientów. Nie jest to jednak proste, gdyż wiele gałęzi ekonomii i gospodarki jest ze sobą ściśle powiązanych. Nie oznacza to jednak, że wszyscy musimy ponosić brzemienne skutki tego, co dzieje się w tej chwili w Polsce i na świecie.

Co zrobić, by nasze pieniądze były bezpieczne? Otóż czołowe banki – jak PKO BP i Santander Bank – z dużą częstotliwością apelują do Polaków. Głównie do swoich klientów. Jeżeli bowiem chcesz, by skutki gospodarczego załamania były dla ciebie jak najmniej odczuwalne, zastosuj się do wytycznych banków.

Jak wiadomo, od kilku tygodni mówi się o Tarczy Finansowej. – Wnioski o Tarczę Finansową Polskiego Funduszu Rozwoju można cały czas składać w serwisach transakcyjnych iPKO i iPKO biznes – przekazał PKO BP.

Podobne komunikaty rozsyłają inne czołowe banki – m.in. Santander Bank Polska czy mBank. Nic dziwnego, że czołowe banki apelują do klientów i nie tylko, by ci korzystali ze wsparcia i dbali o to, by pieniądze zostały przy nich. Przecież również w interesie banków jest to, by nasze finanse były w dobrej kondycji.

Warto się spieszyć, gdyż ani rząd, ani najważniejsze instytucje finansowe, nie sprecyzowały ostatecznie, do kiedy będzie można ubiegać się o wsparcie. Pieniądze na rachunkach bankowych są co prawda bezpieczne. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, iż skutki pandemii mogą być odczuwalne w wielu branżach z opóźnieniem. Dlatego też pozyskanie dodatkowych środków może okazać się zbawienne dla poszczególnych firm.

  1. Mazurek dostał propozycję od TVP? Szczere wyznanie dziennikarza RMF FM
  2. Adam Zdrójkowski zrozpaczony. Potwierdziło się najgorsze
  3. Każdy może stracić 500 plus. Wystarczy, że zrobiło się właśnie to
  4. Koniec świata jest aż tak blisko? NASA ostrzega całą ludzkość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here