Ksiądz nakłaniał małoletnią do współżycia. To co zrobiła matka dziewczynki przekracza wszelkie granice

Większość rodziców stara się chronić swoje dzieci przed złem jakie może je spotkać. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mają takie podejście. Matka dziecka, któremu ksiądz wysłał niecenzuralne wiadomości oraz zdjęcia została skazana. To co robiła z dzieckiem ujrzało światło dzienne.

Temat pedofilii przez dłuższy czas był tematem tabu, szczególnie jeśli chodziło o kręgi duchownych. Jednak dziś coraz częściej ujawniane są fakty z tajemniczego życia księży. Dziś na jaw wyszedł kolejny przypadek w którym ksiądz wysyłał dziecku zdjęcia męskich narządów płciowych oraz propozycje obcowania płciowego. Takie przypadki już coraz rzadziej nas szokują, mimo, że nadal budzą wstręt i odrazę. Jednak szczególną uwagę w tym przypadku przykuło zachowanie matki dziecka. Nikt nie spodziewał się, że do takich rzeczy może posunąć się rodzic.

Ksiądz napastował dziewczynkę, a matka pomagała?

Jak podaje onet.pl w ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące księdza, który nakłaniał dziewczynkę poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego. Na jej telefon wysyłał lubieżne wiadomości wraz ze zdjęciami swojego przyrodzenia. Ponadto, ksiądz proponował dziewczynce również nagrywanie treści pornograficznych. Cała sytuacja trwała dość długo i być może nie wyszłyby na jaw jeszcze przez dłuższy czas. Jednak matka dziewczynki zrobiła coś, co spowodowało, że wszystkie informacje ujrzały światło dzienne.

Ksiądz nakłaniał nie tylko dziewczynkę, ale również jej matkę do tego by fotografowała małoletnią w specjalnych pozach. Matka zgodziła się i systematycznie robiła zdjęcia dziecku ukazując narządy rodne dziewczynki po czym wysyłała je księdzu. Sprawa trafiła do prokuratury.

DZISIAJ GRZEJE:  Agnieszka Dygant pokazuje swoją figurę po latach. Zobaczcie jak dziś prezentuje się niania Frania

Dziś już wiemy, że zarówno matka jak i ksiądz zostali postawieni przed sądem. Kobieta została oskarżona o zmuszanie dziecka do pozowania oraz robienie zdjęć nagiej córce w pozycjach seksualnych. W akcie oskarżenia pojawiło się również wysyłanie zdjęć księdzu oraz upublicznianie ich za pośrednictwem strony foto.pl. Oprócz tego, matka odpowiedziała również za to, że nie zawiadomiła organów ścigania o przestępstwie popełnianym przez duchownego. Kobieta dobrowolnie poddała się karze pozbawienia wolności na łączny okres 2 lat i 10 miesięcy. Otrzymała również zakaz kontaktowania się z księdzem przez najbliższe 4 lata.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here