Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant pokazuje swoją figurę po latach. Zobaczcie jak dziś prezentuje się niania Frania

Agnieszka Dygant niemal zawsze mogła pochwalić się nienaganną figurą. Chwilowe wahania wagi spowodowały jedynie, że aktorka zdecydowała się zawalczyć o swoje ciało. Po wielu latach od emisji serialu wygląda zupełnie inaczej.

Od ostatniego wyemitowanego odcinka „Niani” minęło prawie 11 lat. Jednak w tamtym czasie serial był oglądany przez milionów widzów i okazał się kasowym hitem. Losy przezabawnej Frani i Maksymiliana Skalskiego podbiły serca widzów i spowodowały, że Agnieszka Dygant dla wielu pozostała Franią. Jednak upływające lata wielu dają sie we znaki i wydawałoby się, że nikogo nie rozpieszczają. Jednak po obejrzeniu najnowszego zdjęcia aktorki wielu wpadło w zdumienie. Nikt nie spodziewał się takiej zmiany w sylwetce gwiazdy.

Agnieszka Dygant osiągnęła formę życia

Aktorka odkąd zabłysnęła na ekranach telewizorów stara się utrzymywać stały kontakt z fanami. Jednak dość rzadko publikuje zdjęcia swojej sylwetki. Nie często można było ujrzeć ją w stroju kąpielowym lub bieliźnie. Jednak w ostatnich dniach Agnieszka Dygant coraz częściej pokazuje swoje ciało w mediach społecznościowych. Przyglądając się tym fotografiom można się naprawdę zdziwić. Okazuje się, że aktorka jest niczym wino, a po tylu latach od serialu wygląda jeszcze lepiej.

Agnieszka Dygant skończyła w tym roku 47 lat. Jednak mimo to aktorka nie zwalnia tempa. Kobieta ma w swoim dorobku znaczną ilość filmów oraz występów w serialach. Jednak tym z którego została szczególnie zapamiętana jest „Niania”. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać ją w filmach Patryka Vegi w których wypadła fenomenalnie. Jednak po ciężkiej pracy i uczestnictwie w wielu produkcjach nadszedł czas na błogi wypoczynek. Dzięki zdjęciom na Instagramie mogliśmy podziwiać jak i gdzie aktorka wypoczywa w czasie wolnym. Jednak fanów najbardziej zainteresowała sylwetka aktorki, która nigdy nie była tak dobra jak dziś.

[irp posts=”3737″ name=”Monika Zamachowska pokazuje jak mieszka. Da się poczuć wyjątkowy klimat”]

Mimo, że Agnieszka Dygant niemal zawsze była szczupła to właśnie teraz postanowiła zadbać również o swoje mięśnie. Na kilku zdjęciach możemy zauważyć, że jej brzuch jest idealnie wyrzeźbiony, a nogi smukłe i jędrne. Niejedna nastolatka może pozazdrościć Agnieszce takie figury przed 50-tką.

Agnieszka Dygant


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.