Kinga Rusin potwierdza plotki

Kinga Rusin potwierdziła plotki. Spekulowano o tym od dłuższego czasu

W mediach przeważają zakończone niedawno wybory prezydenckie, a niektórym umknęło to, o czym spekulowano od dłuższego czasu. Dziś znajdujemy potwierdzenie wiadomości. Radosną informację przekazała Kinga Rusin. Gwiazda TVN zdecydowała się zrobić to na Instagramie. Tym samym zakończyła wszelkie spekulacje.

Kinga Rusin potwierdza plotki

Jedna z głównych twarzy stacji TVN przekazała gorącego newsa za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Chodzi o Piotra Kraśko, o którego odejściu z “Dzień Dobry TVN” spekulowano od dłuższego czasu. Teraz ten fakt potwierdziła sama Rusin, czyli prywatnie przyjaciółka Kraśki!

[irp posts=”3006″ name=”Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem”]

W Internecie aż wrzało po tym, jak z “Faktami” pożegnała się Justyna Pochanke. Dlatego też Internauci zaczęli snuć domysły, kto ją zastąpi. Teraz już wiadomo. Tajemnica została rozwikłana stosunkowo z pewnością szybko, dzięki informacji, którą podała właśnie Kinga Rusin. 

Nowym prezenterem “Faktów TVN” będzie Piotr Kraśko, który spore szlify w programach informacyjnych zebrał niegdyś w głównym wydaniu “Wiadomości TVN”. Tym samym potwierdziły się plotki o odejściu Kraśki z “Dzień Dobry TVN”. Póki co, nie wiadomo kto zastąpi go w programie śniadaniowym. Z pewnością ten temat ożyje w ciągu najbliższych godzin.

[irp posts=”3123″ name=”Gessler zmieszana z błotem. Wszystko przez jedno zdjęcie”]

Mimo, że Kraśko żegna się z programem, w którym towarzyszyła mu jego przyjaciółka Kinga Rusin, to ona sama wydaje się być szczęśliwa. Dlatego, że jej bratnia dusza otrzymała awans zawodowy. “Fakty TVN” to z pewnością najważniejszy program w stacji prywatnego nadawcy. Rusin skwitowała to krótko “Nowe czasy, nowe wzywania przed nami”. 

źródło: Instagram


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.