Krystyna Janda tym razem przegięła. Wprost obraziła miliony Polaków

1
12905
Krystyna Janda o Polakach

Nie milkną echa wypowiedzi Władysława Frasyniuka, a tym razem na pogardliwy komentarz w stosunku do wyborców zdecydowała się Krystyna Janda. Wydaje się jednak, że legenda kina przesadziła i to ostro. Nigdy do tej pory nie odważyła się na aż tak skandaliczną wypowiedź.

Krystyna Janda obraziła miliony Polaków

Janda otwarcie w wyborach prezydenckich popierała Rafała Trzaskowskiego. Tylko możemy sobie wyobrazić, jaki był jej jęk zawodu, kiedy okazało się, że większość Polaków zdecydowała się wybrać na drugą kadencję Andrzeja Dudę.

Widocznie do teraz Krystyna Janda nie może pogodzić się z takim werdyktem wyborczym. Tylko to może tłumaczyć jej skandaliczne słowa w wywiadzie z Pomponikiem. Nie ma złudzeń, gwiazda kina przesadziła i to bardzo. Wygląda na to, że tą wypowiedzią zrazi do siebie kolejne osoby.

DZISIAJ GRZEJE:  "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

Krystyna Janda starała się wskazać, dlaczego jej zdaniem wygrał Andrzej Duda. Postawiła odważną tezę, że wszystko przez kiepski poziom szkolnictwa w Polsce, przez co Polacy tak naprawdę nie wiedzą co jest dla nich dobre, a co złe. Najgorsze słowa padły jednak pod koniec jej wypowiedzi.

„Jeśli dalej będą głosować troglodyci, to nigdy nie wygra dobro” – stwierdziła Krystyna Janda, obrażając niewątpliwie ponad 10 milionów wyborców Andrzeja Dudy.

Skandaliczne słowa Jandy są już szeroko komentowane w mediach społecznościowych. W większości z nich przeważają opinie, że z ust osoby szanującej się, nigdy nie powinny paść takie określenia. Nazwanie tylu milionów Polaków troglodytami, czyli osobami ograniczonymi, nieokrzesanymi (za słownikiem języka polskiego) jest poniżej wszelkiej krytyki.

DZISIAJ GRZEJE:  Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Jest na czym zawiesić oko

źródło: Pomponik

1 KOMENTARZ

  1. Troglodyta to jest ona sama, do tego chamska, no taka chamska holota. I coś takiego uzurpuje sobie prawo do bycia „elyta”. Niech zbiera manatki i razem z Gretkowska wynosi się z Polski. Niech nie zapomni zabrać ze sobą wszystkich lewackich celebrytów i cała święte, tych pożal się Boże, artystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here