Krystyna Janda tym razem przegięła. Wprost obraziła miliony Polaków

12
Krystyna Janda o Polakach

Nie milkną echa wypowiedzi Władysława Frasyniuka, a tym razem na pogardliwy komentarz w stosunku do wyborców zdecydowała się Krystyna Janda. Wydaje się jednak, że legenda kina przesadziła i to ostro. Nigdy do tej pory nie odważyła się na aż tak skandaliczną wypowiedź.

Krystyna Janda obraziła miliony Polaków

Janda otwarcie w wyborach prezydenckich popierała Rafała Trzaskowskiego. Tylko możemy sobie wyobrazić, jaki był jej jęk zawodu, kiedy okazało się, że większość Polaków zdecydowała się wybrać na drugą kadencję Andrzeja Dudę.

Widocznie do teraz Krystyna Janda nie może pogodzić się z takim werdyktem wyborczym. Tylko to może tłumaczyć jej skandaliczne słowa w wywiadzie z Pomponikiem. Nie ma złudzeń, gwiazda kina przesadziła i to bardzo. Wygląda na to, że tą wypowiedzią zrazi do siebie kolejne osoby.

DZISIAJ GRZEJE:
"M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

Krystyna Janda starała się wskazać, dlaczego jej zdaniem wygrał Andrzej Duda. Postawiła odważną tezę, że wszystko przez kiepski poziom szkolnictwa w Polsce, przez co Polacy tak naprawdę nie wiedzą co jest dla nich dobre, a co złe. Najgorsze słowa padły jednak pod koniec jej wypowiedzi.

„Jeśli dalej będą głosować troglodyci, to nigdy nie wygra dobro” – stwierdziła Krystyna Janda, obrażając niewątpliwie ponad 10 milionów wyborców Andrzeja Dudy.

Skandaliczne słowa Jandy są już szeroko komentowane w mediach społecznościowych. W większości z nich przeważają opinie, że z ust osoby szanującej się, nigdy nie powinny paść takie określenia. Nazwanie tylu milionów Polaków troglodytami, czyli osobami ograniczonymi, nieokrzesanymi (za słownikiem języka polskiego) jest poniżej wszelkiej krytyki.

DZISIAJ GRZEJE:
Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Jest na czym zawiesić oko

źródło: Pomponik

12 KOMENTARZE

 1. Troglodyta to jest ona sama, do tego chamska, no taka chamska holota. I coś takiego uzurpuje sobie prawo do bycia „elyta”. Niech zbiera manatki i razem z Gretkowska wynosi się z Polski. Niech nie zapomni zabrać ze sobą wszystkich lewackich celebrytów i cała święte, tych pożal się Boże, artystów.

  37
  12
 2. Coś w tym jest. Skoro po raz kolejny nasr…em jej na głowę, to muszę być troglodytą. Co prawda, z tytułem profesora, ale to nie zmienia stanu rzeczy.

  11
  7
 3. Pani Jando, aż żal Pani. Nawet przy wolności słowa są granice. Jak można w tak bezczelny sposób obrażać ludzi. Niech Pani swoje nieograniczone możliwości swojego światłego umysłu propaguje poza naszą Ojczyzną. Niech spróbuje Pani być tak otwarta w swoich opiniach poza Polską, od razu przywołają Panią do porządku. Mam nadzieję że jest już Pani spakowana, mogę pomóc załatwić last minute, byle szybciej Pani stąd wyjechała.

  22
  5
 4. Wyborcy Trzaskowskiego nie potrafią przegrywać. Jak oni rządzili to zawsze mówili jak wygracie wybory to możecie sobie rządzić. Teraz jak wygrywają wybory jedne za drugim to wielki krzyk. Janda i tak już jest przegrana to się nie dziwię że kwiczy jak świnka.

  12
  4
 5. Pani Krysiu kiedys pania ludzie szanowali.Ale przegrać czasem tez trzeba umieć.Stracila pani szacunek dużej czesci społeczeństwa.I to na własna prosbe.Tak postępują CIELEBRYCI.

 6. Pani Krysiu.Czy jest Pani już spakowana?Pokiwamy na lotnisku.I niech Pani tak jak koleżanka-Gretkowska do końca swoich dni …zwiedza inne ,wg Pani ,lepsze kraje.My Pani języka już nie trawimy!A zapewniam,że są wśród wyborców Prezydenta Dudy ludzie z wyższym wykształceniem,których OBRAZA pani niewyparzony język.Az żałuję,że kiedyś była pani moim idolem!

 7. Pani Krysiu.Czy jest Pani już spakowana?Pokiwamy na lotnisku.I niech Pani tak jak koleżanka-Gretkowska do końca swoich dni …zwiedza inne ,wg Pani ,lepsze kraje.My Pani języka już nie trawimy!A zapewniam,że są wśród wyborców Prezydenta Dudy ludzie z wyższym wykształceniem,których OBRAZA pani niewyparzony język.Az żałuję,że kiedyś była pani moim idolem!

 8. Do tej pory to dzięki mi.in troglodytom Pani Janda brylowała w eterze ale już niebawem Ci sami troglodyci wystawią Pani Jandzie rachunek – z pewnością z daleka omijać będą jej teatr a stare kreacje filmowe pójda w zapomnienie bo ona sama będzie im źle się kojarzyć. A szkoda. Niestety dla młodzieży też nie stała się lepszym przykładem opluwając innych. Autorytety sypią się a pozostaje wciąż otwarte pytanie what is good and what is bad?

 9. No to rzeczywiście wystawiła srogą ocenę szkolnictwu z czasów poprzednich ekip rządzących, przecież obecni wyborcy, w większości byli kształceni w okresie do 2015 r. niewielki procent wyborców nabył prawa wyborcze w ostatnich 5-ciu latach szkolnictwa.

  A tak poważnie, jak to się stało że, do 2015 wyborcy (przecież ci sami) byli cacy, pomimo braku dostępu PIS-u do TVP, nagle w 2015 zmienili orientację i stali się be, samym złem itd. itp. ja to wiem i przeciętny wyborca również, dlaczego elity same się oszukują i próbują na siłę wymyślać bzdurne teorie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here