Katarzyna Cichopek wypoczywa w Zakopanem [GALERIA ZDJĘĆ]

0
20593
Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek, jak większość gwiazd z pierwszych stron okładek postanowiła wykorzystać ostatnie podrywy lata i wyjechała na urlop do Zakopanego. Ba, gwiazda „M jak miłość” nie skoncentrowała się tylko na samej zimowej stolicy Polski, ale zwiedziła też okolice. Wszystko możemy zobaczyć na z pewnością niesamowitych zdjęciach, którymi Cichopek pochwaliła się w mediach społecznościowych. Poniżej prezentujemy obszerną galerię. Uczciwie trzeba przyznać, że niektóre fotki wręcz zapierają dech w piersiach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na urlopie

Cichopek wypoczywa ze swoją rodziną w polskich górach. Co ciekawe, Marcin Hakiel dołączy do obsady „M jak miłość”. Według nieoficjalnych informacji wraz ze swoją Akademią Tańca pojawi się w kilku odcinkach najpopularniejszego serialu. Tymczasem sprawdźmy, jak Hakiel i Katarzyna Cichopek wypoczywają w Zakopanem i okolicach.

[ngg src=”galleries” ids=”39″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]

DZISIAJ GRZEJE:  Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

Jak widać, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel udali się do Zakopanego całą rodziną. Postawili na aktywny wypoczynek. Rower, spacery, zwiedzanie interesujących miejsc. We wszystkim pomaga im piękna pogoda. Na zdjęciach da się dostrzec promienie słońca, które powodują nie tylko szczery uśmiech, ale i wypieki na twarzy gwiazd.

Serialowa Kinga Zduńska jest wręcz uwielbiana przez fanów. „M jak miłość” to najpopularniejszy serial w Polsce, a zdaniem wielu telewidzów, to właśnie Cichopek jako pierwsza, w roli Kingi skradła ich serca. 

DZISIAJ GRZEJE:  Katarzyna Dowbor znów przeżywa dramat. Łzy cisną się do oczu

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here