Katarzyna Dowbor znów przeżywa dramat. Łzy cisną się do oczu

0
Katarzyna Dowbor przeżywa dramat

Katarzyna Dowbor przez kilkadziesiąt lat obecności na szklanym ekranie zyskała sympatię milionów telewidzów. Dała się poznać z pewnością jako niezwykła kobieta o niemalże złotym sercu. Nie ma praktycznie osoby w show-biznesowym otoczeniu, która o Dowbor powiedziałaby złe słowo. Niestety, w ostatnich latach, w życiu Katarzyny Dowbor nawarstwiają się przedziwne kłopoty. Tak jest i tym razem. To, co ją spotkało, można z pewnością określić mianem dramatu.

Uwielbiana przez wszystkich Katarzyna Dowbor przeżywa dramat

W ostatnim czasie Katarzyna Dowbor musi zmagać się z wieloma trudnościami. Kilkanaście miesięcy temu prasa rozpisywała się o chorobie Gravesa-Basedowa, w skutek której prezenterka telewizyjna musiała przejść zabieg usunięcia tarczycy. Zaledwie miesiąc temu, Dowbor padła ofiarą oszustów. Dlatego, że ktoś wykorzystał jej wizerunek, sprzedając wątpliwe produkty farmaceutyczne. To niestety nie koniec feralnych przygód Pani Katarzyny.

Tym razem gwiazda poruszyła wiele milionów Polaków. Wszystko przez to, co spotkało jedną rodzinę, uczestników programu „Nasz nowy dom”. Życiowa tragedia dotknęła także bezpośrednio Dowbor, bowiem to ona, wraz z ekipą remontową sprawiła rodzinie nowy dach nad głową, który teraz… spłonął.

Jakby tego było mało, to nie nieszczęśliwy wypadek, czy bezlitosne oblicze natury, a ludzka zazdrość stanęła za zniszczeniem całego dobytku. „Sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi” – poinformowała Katarzyna Dowbor.

DZISIAJ GRZEJE:
"M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

Oświadczenie prowadzącej „Nasz nowy dom”

Pełne oświadczenie, które jest niewątpliwie mocno poruszające, możecie znaleźć na poniżej zaprezentowanym poście. Z pewnością niejednej osobie popłyną łzy…

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców. Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety. Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!! ❤️ . . #tragedia #dramat #smutek #nasznowydom #dom #rodzina @nasznowydom @polsatofficial fot. Polsat News

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Katarzyna Dowbor nie traci jednak nadziei. Dlatego też dostrzega w tym dramacie mały pozytyw. Wraz z ekipą „Nasz nowy dom” pomogła już ponad 200 rodzinom dać dach nad głową. Tej rodziny, uczestników programu Polsatu nie zostawi z pewnością na pastwę losu. Trwają już rozmowy, jak im pomóc.

Internauci wspomogą Katarzynę Dowbor?

Z pewnością w pomoc będą chcieli zaangażować się także Internauci, którzy są poruszeni tym, co wydarzyło się w przytulnym, wyremontowanym przez ekipę Dowbor domu.

DZISIAJ GRZEJE:
Księżna Diana na niepublikowanych dotąd zdjęciach. Czwarte chwyta za serce

„Okropieństwo!!!! Jakim człowiekiem trzeba być żeby coś takiego zrobić! Ten kto to zrobił powinien zgnić w więzieniu a po wyjściu na wolność nie mieć do czego wrócić!”, „Proszę dać znać jak będzie tej rodzinie pomogali może się uda że dobre ludzie też chętnie pomogą”, „Jak można być takim człowiekiem? Jak można robić takie rzeczy innym? Mam nadzieję, że poniesie odpowiednią karę. A dla tej pani chciałabym powiedzieć, że my kobiety jesteśmy niezniszczalne! Wierzę, że wszystko się ułoży jeszcze lepiej niż wcześniej!!! Cierpliwości, pomyślności i zdrowia życzę!!!” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod wyciskającym łzy zdjęciem, które na Instagramie zamieściła Katarzyna Dowbor. 

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here