Julia Wieniawa pokazała za dużo? Gorący filmik i zdjęcie krążą po Internecie

0
1905
Julia Wieniawa na Sycylii

Dzieje się! Julia Wieniawa kolejny raz rozgrzała zwłaszcza męską część widowni do granic wytrzymałości. Aktorka młodego pokolenia relaksuje się od codziennych obowiązków na gorącej Sycylii. To właśnie stamtąd pochodzi zarówno filmik, który pojawił się na jej Instastory, jak i zdjęcie, na którym Wieniawa nie ma góry stroju kąpielowego… Tak gorąco na jej profilu dawno nie było. W komentarzach aż gotuje się od słów zachwytu nad gwiazdą takich seriali, jak „Rodzinka.pl”, czy „Zawsze warto”.

Julia Wieniawa pokazała za dużo?

Choć większość fanów jest zachwycona odważnymi fotkami Wieniawy, to niektórzy nie ukrywają swojego oburzenia. Zdaniem tych drugich, Julia Wieniawa zbyt ostentacyjnie obcuje ze swoim ciałem. Naszym zdaniem, wszystko dzieje się w granicach dobrego smaku.

Młoda celebrytka wypoczywa na Sycylii, gdzie jak widać na załączonych poniżej fotografiach, pogoda jej dopisuje. Widać, że dopisuje także forma wakacyjna samej Julii, która chwali się przepiękną sylwetką i płaskim brzuszkiem. Mocno wycięty dekolt stroju kąpielowego uwidocznił także spory kawałek jej biustu. „Co nieco” przebija także spod cienkiego materiału. 

DZISIAJ GRZEJE:  Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

Julia Wieniawa

To jednak nie koniec, miłych dla oka ujęć. Julia Wieniawa wrzuciła także zdjęcie z krystalicznie czystej wody. Uwagę fanów zwrócił fakt, że gwiazda nie ma prawdopodobnie na sobie górnej części bikini. Swoje wdzięki zakryła jednak książką. Nie sposób nie zauważyć także przepięknej opalenizny. Widać, że przez kilka dni urlopu promienie słoneczne podziałały tak, jak sobie życzyła tego Julia Wieniawa.

DZISIAJ GRZEJE:  Marcelina Zawadzka na odważnych zdjęciach. Zobacz je wszystkie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ubrana w litery 📖 #sycylia 🇮🇹

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here