Marcelina Zawadzka na odważnych zdjęciach. Zobacz je wszystkie

0
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka to kobieta, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Gwiazda TVP, a także w przeszłości Miss Polonia doskonale wie, jak podgrzać atmosferę wokół własnej osoby. W Internecie, czy w jej mediach społecznościowych nieraz było naprawdę gorąco. Dlatego też postanowiliśmy zebrać wszystkie, najodważniejsze zdjęcia Zawadzkiej w jednym miejscu.

Marcelina Zawadzka – odważne zdjęcia

Zawadzka urodziła się w Malborku i to właśnie tam, w 2003 roku zrobiła pierwszy krok ku poważnej karierze. Została Miss Malborka Nastolatek, a osiem lat później, w roku 2011 sięgnęła po tytuł Miss Polonia. To był dla niej prawdziwy krok milowy. Marcelina Zawadzka szybko trafiła na nagłówki gazet, a później także do Telewizji Polskiej, gdzie błyszczy do dziś. Obecnie jest prowadzącą Pytania na Śniadanie. 

Marcelina Zawadzka [Zdjęcie 1 z 10]

Obraz 1 z 10

Kliknij "następny", aby przejść do kolejnego zdjęcia

To jednak niejedyne sukcesy Marceliny Zawadzkiej. W 2012 roku, jako pierwsza Polka od 1989 zakwalifikowała się bowiem do czołowej szesnastki Miss Universe. To tylko podkreśla, jak piękną kobietą jest Marcelina Zawadzka. Dlatego też nie dziwi, że często w Internecie możemy oglądać zdjęcia, na których odważnie prezentuje swoją figurę, nogi, czy ubiera sukienki oraz bluzki z wyciętym dekoltem.

źródło: Instagram

DZISIAJ GRZEJE:
 „Taniec z gwiazdami”. Uczestnik dementuje plotki na temat swojej rezygnacji. Prawda jest zupełnie inna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here