Wielbiciele „Doktor Quinn” przecierają oczy ze zdumienia. To wprost niewiarygodne

0
902
Doktor Quinn po latach

Pamiętacie serial „Doktor Quinn”? Jeśli tak będziecie zdumieni tym co za chwilę zobaczycie. Wielbiciele amerykańskiej produkcji wprost nie mogą uwierzyć, że coś takiego jest w ogóle możliwe.

„Doktor Quinn” fenomenem lat 90.

Przeszło 20 lat temu w niejednej polskiej rodzinie tradycją stało się wspólne ogladanie serialu o bohaterskiej lekarce Michaeli Quinn. Niewątpliwie w niedzielne popołudnie przed telewizorem siadały całe pokolenia naszych rodaków. Produkcja „Doktor Quinn”stała się swego rodzaju fenomenem lat 90. W sumie powstało aż 6 serii tego serialu.

Z pewnością zastanawiacie się jak dziś wyglądają aktorzy, który odtwarzali główne role w tym telewizyjnym hicie. Powiemy krótko – będziecie wręcz zdumieni tym jak po ponad 20 latach prezentuje się odtwórczyni roli tytułowej w „Doktor Quinn”.

Jane Seymour, bo o niej mowa, kojarzy się wszystkim z długimi jasnobrązowymi włosami i pięknym uśmiechem. Okazuje się, że mimo lat kobieta nadal może się pochwalić pięknymi włosami i równie szczerym uśmiechem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jane Seymour (@janeseymour)

Jak widać na powyższej fotografii znana z „Doktor Quinn” aktorka nadal emanuje radością i energią, które jakby nie było, są charakterystyczne dla kobiet w sile wieku. Tymczasem Jane Seymour będzie obchodzić w przyszłym roku 70 lat!

Jednak tym co najbardziej zdumiewa wielbicieli „Doktor Quinn” jest figura, którą może się poszczycić Jane. Niewątpliwie zdjęcia Seymour w stroju kąpielowym mogą budzić zazdrość niejednej dwudziestolatki. Aż nie chce się wierzyć, że 69-letnia kobieta może wyglądać tak znakomicie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jane Seymour (@janeseymour)

Pewnie wielu z Was powie, że gwiazda „Doktor Quinn” uzyskała taką sylwetkę dzięki pomocy chirurgów plastycznych. Jednak rozczarujemy Was, gdyż jesteście w błędzie. Swój niewiarygodny wygląd i mnóstwo energii Seymour zawdzięcza stylowi życia jaki prowadzi.

Patrząc na Instagrama Amerykanki nie trudno zauważyć, iż kobieta preferuje zdrową żywność. Jej dieta pełna jest warzyw i owoców. Poza tym Seymour regularnie uprawia sport. Jane upodobała sobie zwłaszcza pilates.

Źródło: Instagram

  1. Książę Harry nie uszanuje pamięci o swojej matce? Bulwersujące doniesienia
  2. Księżna Kate zbulwersowała opinię publiczną. Mamy nagranie
  3. Przepis na domowe cukierki czekoladowe. To prawdziwy hit internetu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here