Izabella Krzan w ogniu zainteresowania. Zamieściła zdjęcie od którego ciężko oderwać wzrok

0
18774
Izabella Krzan na czarno-białym zdjęciu

Przepiękna prezenterka „Koła Fortuny” Izabella Krzan kolejny raz pochwaliła się swoją urodą, ale także ogromnym darem do pozowania przed obiektywem. W niedzielę postanowiła wyrwać się z miasta i udała się nad Jezioro Żywieckie, skąd właśnie pochwaliła się przepiękną widokówką.

Izabella Krzan to istny anioł

Tak można stwierdzić spoglądając na zdjęcie, które Izabella Krzan zamieściła w mediach społecznościowych, a stricte na Instagramie. Fanom dość długo zajęło odgadnięcie, w jakich rejonach wypoczywa była Miss Polonia, a obecnie prezenterka „Koła Fortuny”. W końcu jeden z nich dostrzegł charakterystyczny pejzaż, który rozciąga się za plecami pięknej Izabelli i jasne stało się, że Izabella Krzan na weekend wyrwała się nad Jezioro Żywieckie.

Trzeba przyznać, że to jedno z lepszych zdjęć, które pojawiły się na Instagramie Krzan. Jest dopracowane niemalże do perfekcji. Przepiękny krajobraz, a także aniołek „Koła Fortuny” w pozie, od której ciężko oderwać wzrok.

DZISIAJ GRZEJE:  Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

Izabella Krzan idealnie wyeksponowała swoje długie nogi, a także szczupłą talię. Wyraźny uśmiech na jej twarzy pokazuje, że był to dla niej udany weekend i teraz od początku tygodnia, może wracać na plan telewizyjny z nowymi siłami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Niedzielka 🧚🏻

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 

Piękno tego zdjęcia dostrzegli też fani Izabelli Krzan. Nie ma co ukrywać, ale pod fotką w mgnieniu oka przybyły setki komentarzy, a karuzela wspaniałych opinii ani nie myśli się zatrzymać. „Piękny czarno-biały klimat”, „Sexy”, „Pięknie wyglądasz”, Ładne nogi masz Izuś” – to tylko część schlebiających gwieździe opinii. Jak widać czarno-biały klimat dodał wyjątkowego uroku zdjęciu, co docenili także fani.

źródło: Instagram

DZISIAJ GRZEJE:  Katarzyna Dowbor znów przeżywa dramat. Łzy cisną się do oczu

ZOBACZ TAKŻE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here