Izabella Krzan ma 25 lat, a już musi z tym walczyć. Niewiarygodne, że nawet celebryci mają ten problem

0
963
Izabella Krzan

W mediach społecznościowych Izabella Krzan opublikowała nowe zdjęcie, które dowcipnie podpisała. Dziennikarka lubi mieć kontakt z internautami, więc stara się w miarę systematycznie dodawać zdjęcia i odpisywać na wiadomości. Okazje się jednak, że na tej fotografii nie zauważyła bardzo istotnej rzeczy, którą normalnie ukryłaby przed innymi.

Izabella Krzan jest modelką i dziennikarką, która swoją urodą, uśmiechem i dystansem do siebie zaskarbiła sobie serca fanów. Dziś kolejny raz udowodniła, że nie przejmuje się tym co myślą o niej inni, a nawet sama potrafi śmiać się z siebie. Jednak zdjęcie które dziś opublikowała w mediach społecznościowych wywołało ogromne zainteresowanie internautów z zupełnie innego powodu. Fani dopatrzyli się na nim czegoś niewiarygodnego. Aż trudno uwierzyć, że 25-latka może tak wyglądać.

Izabella Krzan wyjawia prawdę. Nikt się nie spodziewał, że spotkało to dziennikarkę

Na najnowszym zdjęciu Iza jest ubrana w jasnoniebieską koszulkę i ma na sobie naszyjnik z muszelek.  Kobieta aż promienieje, a jej uśmiech sprawia, że wygląda jeszcze piękniej. Swoje urocze zdjęcie zdecydowała dość dowcipnie podpisać „Iza Pyza”, jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie internautów. Okazuje się, że Izabella Krzan ma naprawdę poważny problem – ciężko uwierzyć, że spotkał ją w wieku 25 lat.

Czujni internauci zauważyli, że na jej głowie widać włosy, które znacznie wyróżniają się spośród reszty. Jedna osoba zdecydowała się napisać jej wprost, że ma siwy włos. Jednak odpowiedź dziennikarki wywołała jeszcze większe zmieszanie. Zgodnie z wypowiedzią jej samej, Izabella Krzan ma całe pasmo siwych włosów! Część fanów nie może uwierzyć w to, że dziennikarka w wieku 25 lat już ma problem z siwymi włosami. Ponadto, do tej pory nie było tego widać, zapewne dzięki odpowiednim farbom.

DZISIAJ GRZEJE:  Martyna Wojciechowska propaguje otyłość? Internauci są wkurzeni, poszło o zdjęcie w stroju kąpielowym

Okazuje się jednak, że nie tylko Izabella Krzan ma problem z siwymi włosami. W komentarzach zaczęło się odzywać mnóstwo innych osób, które również mogą pochwalić się licznymi, siwymi włosami. Ponadto, większość z nich nie skończyła nawet 30 lat. Jednak trzeba przyznać, że Izie nawet z siwymi włosami jest do twarzy.

https://www.instagram.com/p/CDZdE47H3tq/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here