Izabella Krzan wyzywające zdjęcie

Izabella Krzan w centrum zainteresowania. Wystarczyło jedno wspomnienie, aby wszyscy o niej mówili

Izabella Krzan kolejny raz znajduje się na ustach wszystkich. Była Miss Polonia, a obecnie sympatyczna prezenterka “Koła Fortuny” doskonale porusza się po świecie mediów społecznościowych. Najlepiej świadczy o tym jej najnowszy post na Instagramie. Jednym wspomnieniem Krzan wywołała mnóstwo reakcji.

Na tym zdjęciu Izabella Krzan wygląda jak anioł?

Taką opinię w komentarzu na Instagramie wygłosił jeden z fanów. Mało tego, Izabella Krzan jest dosłownie zasypywana komplementami. A przecież nie ma wątpliwości, że zdjęcie nie jest nadzwyczaj aktualne. Prezenterka “Koła Fortuny” zrobiła je już jakiś czas temu podczas urlopu. Świadczy o tym chociażby fakt, że podobne ujęcia już pojawiały się na jej Instagramie.

Co zatem aż tak rozgrzało fanów, że masowo komentują i reagują na fotkę byłej Miss Polonia? Z pewnością jej ciało, które już niejednokrotnie było powodem olbrzymiej dyskusji. Krzan może pochwalić się dopracowaną do perfekcji sylwetką, a zdjęcie w bikini tylko podgrzewa atmosferę wokół jej nieziemskich kształtów.

Mimo, że Izabella Krzan zgromadziła wiele pochlebnych opinii pod zdjęciem, to pojawiły się także drobne przejawy hejtu. Zdaniem niektórych, gwiazda TVP nie powinna aż tak obchodzić się ze swoimi walorami, gdyż robi się to niesmaczne. A Wy jak sądzicie?

[irp posts=”3006″ name=”Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem”]

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🙆🏽‍♀️

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.