Biedronka promocje niespodzianka

Biedronka szykuje niespodziankę. Taką okazję aż szkoda przegapić

Biedronka jest bez wątpienia najprężniej działającą siecią handlową w naszym kraju. Portugalski koncern Jeronimo Martins zwojował polski rynek handlu i obecnie jego sklepy dostępne są we wszystkich dużych, średnich, a także w większości mniejszych miast. Dlatego też, gazetka promocyjna stała się broszurą, na którą warto co jakiś czas rzucić okiem. Dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę niemałe pieniądze. Zwłaszcza, że w Biedronce w przyszłym tygodniu szykowanych jest kilka niespodzianek cenowych. Już wiemy, jakie to będą promocje.

Biedronka szykuje niespodzianki cenowe

W sklepach sieci Jeronimo Martins od poniedziałku będą czekały na Was ciekawe promocje. Biedronka przeceni kilka produktów, które cieszą się na polskim rynku dużą popularnością. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na cztery produkty.

Sobota (11.07) to ostatnia okazja, by zrobić weekendowe zakupy. Naturalnie bowiem w niedzielę, 12 lipca sklepy Biedronka będę zamknięte. To poniekąd zła informacja, ale dla tych, którzy uzbroją się w cierpliwość, portugalski gigant ma niespodziankę. Od poniedziałku 13.07 niskie ceny będą obowiązywały na wiele produktów. My przyjrzeliśmy się czterem z nich, które w naszej ocenie są prawdziwymi hitami.

[irp posts=”3006″ name=”Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem”]

Pierwszym produktem są ogórki gruntowe. To dobra okazja, dla tych, którzy lubią zaprawiać ogórki, czy delektować się smakiem mizerii, ale nie tylko. Biedronka przygotowała promocję 50% na ogórki gruntowe. Od poniedziałku 13.07 do środy 15.07 cena za kilogram zielonego warzywa wyniesie 3,49 zł.

Również przez trzy dni w obniżonej cenie w Biedronce zakupić będziecie mogli winogrono ciemne. Tym razem to promocja o 38%, a cena wyniesie 7,99 zł za każdy kilogram słodkiej pyszności.

Upalna pogoda może dać się nam we znaki w najbliższych dniach. Potrzebne jest więc nawadnianie organizmu. Biedronka wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i przeceniła wody Żywiec Zdrój (mocno gazowana, niegazowana). Przy zakupie dwóch 6-paków (łącznie 12 butelek wody) cena za jedną butelkę wyniesie zaledwie 1,49 zł.

Atrakcyjnie wyglądają także promocje na Parówki Berlinki. Drugie opakowanie popularnych wśród dzieci parówek kosztuje 54% taniej, co oznacza, że przy zakupie dwóch, za jedno zapłacimy 3,99 zł.

Biedronka-promocje

Promocje w Biedronce

Biedronka przyzwyczaiła do częstych, ale przede wszystkim regularnych promocji. Dlatego też, należy podejrzewać, że to nie koniec niespodzianek na nadchodzący tydzień. O szczegółach promocji można poczytać na oficjalnej stronie internetowej portugalskiego dyskontu lub w najnowszej gazetce promocyjnej.

[irp posts=”2388″ name=”Marcelina Zawadzka jednym zdjęciem poruszyła cały Internet. Prześwitujące piersi biją rekordy popularności”]


1 komentarz
Patryk

12/07/2020 @ 22:00

Reply

Nooo jutro od 5 zrobią się kolejki, wszyscy ruszą po paroweczki w mega niskich cenach. Ale news. Też stanę, a co mi.

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.