Hazal Subasi ze ślubną obrączką. Potajemny ślub aktorki obiektem spekulacji jej fanów

0
12300
Hazal Subasi ślub

Ta wiadomość wprawiła w osłupienie fanów gwiazdy „Więźnia Miłości”. Hazal Subasi wzięła potajemny ślub ze swoim partnerem. Wielbiciele są pewni, że obrączka na palcu aktorki świadczy właśnie o tym, iż ich ulubienica wyszła za mąż.

Poważne zmiany w życiu prywatnym Hazal Subasi

Nie ma dnia, aby w mediach nie pojawiały się jakieś nowe doniesienia na temat serialowej Zehry. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o plotkach dotyczących ciąży Hazal Subasi, a także jej rozstania z Rizą Kocaoglu.

Jednakże najnowsze wieści są naprawdę sensacyjne. Fani aktorki są przekonani, że Hazal Subasi wyszła w tajemnicy za mąż. Jej wbrankiem ma być oczywiście 41-letni Riza, czyli obecny ukochany gwiazdy „Więźnia Miłości”.

Skąd taki pomysł, iż Hazal wzięła sekretny ślub? Otóż na najnowszym zdjęciu, które umieściła na Instagramie sama Subasi widać, że kobieta ma na palcu złotą obrączkę. Każdy dobrze wie co symbolizuje ten przedmiot.

Hazal Subasi ślub

pierscien

Niektórzy wielbiciele Hazal Subasi sądzą, iż złota obrączka na jej palcu to znak zaręczyn z Kocaoglu. Dlaczego? Wyraźnie widać, iż pierścionek znajduje się na prawej dłoni aktorki. Większość tureckich par kupuje obrączki już na zaręczyny. Wówczas to narzeczeni zakladają je na prawe dłonie. W dniu ślubu ta sama biżuteria jest przekładana na lewą rękę.

Musimy jednak zaznaczyć, że doniesienia o ślubie i zaręczynach Hazal i Rizy to czyste spekulacje. Póki co żadne z zainteresowanych nie odniosło się do tych plotek.

Warto zauważyć, że to co wiemy na pewno to fakt, iż aktorska para nadal jest razem. Warto przypomnieć zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Przedstawiają one radosnych Hazal Subasi i Rizę Kocaoglu. Jedna fotografia została wykonana w szpitalu podczas przyjmowania kroplówek zwiększających odpornosć. Z kolei druga pokazuje gwiazdy serialu „Cukur” w trakcie imprezy urodzinowej ich znajomego.

A Wy co sądzicie na temat obrączki na palcu gwiazdy „Więźnia Miłości”? Sądzicie, że Hazal Subasi rzeczywiście wyszła za mąż w tajemnicy przed swoimi fanami?

Źródło: Instagram

  1. Książę Harry nie uszanuje pamięci o swojej matce? Bulwersujące doniesienia
  2. Księżna Kate zbulwersowała opinię publiczną. Mamy nagranie
  3. Przepis na domowe cukierki czekoladowe. To prawdziwy hit internetu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here