Magda Gessler poleca! Co przygotować na erotyczną randkę?

0
1094
Magda Gessler

Przygotowując się na wyczekiwaną randkę pragniemy by każdy jej aspekt wypadł idealnie. Romantyczne świece, elegancki ubiór i przede wszystkim smaczne i rozgrzewające przekąski. Erotyczna kolacja z pewnością rozpali uczucia zakochanych. Magda Gessler ma swój przepis na udaną randkę. Sprawdź co przygotować by ta noc była wyjątkowa!

Każda randka jest kolejnym krokiem w nowej znajomości. Poznajemy się, oceniamy i podejmujemy decyzje. Warto odpowiednio przygotować się szczególnie nie tylko na tę pierwszą. Choć pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, warto podtrzymać pozytywne emocje również na kolejnych spotkaniach. Znana restauratorka poleca erotyczną kolację dla dwojga, która rozbudzi wszystkie zmysły.

Magda Gessler poleca kolację w domu

Kolacja w restauracji jest przyjemnym początkiem znajomości, jednak więcej zainteresowania zyskamy podczas randki w swoim mieszkaniu. Podczas kolacji w domowym zaciszu łatwiej zabłysnąć w oczach drugiej połówki. Schludne mieszkanie, nastrojowa muzyka oraz wspaniale pachnąca kolacja przyrządzona przez drugą osobę, nie ma sobie równych w pojedynku z gotowym jedzeniem w restauracji.

Kuba Wojewódzki z zaciekawieniem wyczekiwał odpowiedzi na pytanie:

„Co należy ugotować dziewczynie, żeby oddała się na trzeźwo?”

I zadał je nie byle komu, bo Magda Gessler jako najpopularniejsza polska restauratorka zna się na jedzeniu doskonale. Poradziła królowi TVN’u przygotowanie wyjątkowej sałatki z gęstym, a zarazem delikatnym sosem. Będzie ona ucztą dla podniebienia i rozpalonych zmysłów. Przez żołądek do… serca. Postaraj się, a Twoje kulinarne zmagania nie pójdą na marne!

Sprawdź wywiad z Magdą Gessler u Kuby Wojewódzkiego:

Dodatkowo restauratorka jest zdania, że kluczowym elementem udanej, erotycznej randki jest „grota”. Mówiąc to, restauratorka miała na myśli oczywiście mieszkanie i jego wystrój, bowiem pierwsze wrażenie zawsze jest najważniejsze. Szczególnie kobiety przykuwają dużą wagę do detali, dlatego spraw by ten wieczór był wyjątkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here