Czy Justyna Żyła ma nowego chłopaka?! Zobacz reakcję mężczyzny ze zdjęcia

0

Justyna Żyła, to była żona słynnego skoczka Piotra Żyły. Para rozeszła się 28 listopada 2018 roku. Rozwód sprawił, że szybko stała się celebrytką. Pokochało ją tysiące osób. Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tys. osób. To właśnie tam opublikowała ostatnio zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czyżby to był jej nowy chłopak?

W ostatnim czasie Justyna Żyła kilkukrotnie sugerowała fanom, że jest w nowym związku. Nic więc dziwnego, że wielbiciele zaczęli snuć domysły, że mężczyzna ze zdjęcia to właśnie nowy partner Justyny. Nie dość, że na opublikowanym zdjęciu stoi wtulona w mężczyznę, to opis umieszczony pod zdjęciem wzbudza zainteresowanie obserwatorów.

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie

Kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia?

Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiły się domysły o nowym chłopaku Justyny Żyły. Celebrytka nie ukrywa, że po rozwodzie próbuje sobie ułożyć życie. Dlatego też, wpis został dość jednoznacznie odebrany. Mężczyzna ze zdjęcia to Filip Kasela, który w takich słowach wypowiada się na temat spekulacji:

W związku z zaistniałą sytuacją informuję, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi z Justyną Żyłą. Natomiast moje serce należy wciąż do jednej kobiety, Magdy

Filip Kasela ma inną partnerkę, z którą sądząc po zdjęciach, jest bardzo szczęśliwy. Jego wybranką jest Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2019.

Niedługo po odkryciu niespójności Justyna Żyła dodała nowy wpis na Instagramie, w którym między słowami przyznała, że pozujący z nią mężczyzna jest jej przyjacielem. Jak zapewnia, od początku była to jedynie prowokacja z jej strony.

To miłe uczucie mieć obok siebie znajomych i przyjaciół. Słyszeć w swoim domu śmiech gości, czuć dobre emocje. PS. Pozdrowienia dla hejterów. Jest takie idealne powiedzenie: małe pieski szczekają najgłośniej – napisała Justyna

https://www.instagram.com/p/CDgIr1gHtaG/

Justyna Żyła pokazała nogi w czerwonej mini – Czy Piotr żałuje rozstania?

Zobacz koniecznie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here